lek. dent. Łukasz Nowicki

Od lat korzystam z usług p. Łukasza. Od lat dlatego, że faktycznie podejście do kompleksowego leczenia(!) jest w pełni profesjonalne. Fakt, że jak każdy dentysta uwielbia rozmowę, kiedy pacjent ma w swojej jamie ustnej tone metalu+2 ślinociągi, ale za to chyb tak naprawdę go uwielbiam :)

Polecam gorąco! Naprawdę świetny lekarz! Nie wiedziałam,że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy.Ania.

Jest profesjonalnym lekarzem.Ma świetne podejście do pacjenta.Wyjaśnia sposób leczenia. Doradza.

szkoda ze nie ma 10 ek bo 5 to zamalo na takiego wspanialego stomatologa.niemoge sie doczekac nastepnej wizyty u Pana Lukasza. Z pozdrowieniami Beata z NL:)

Z pozdrowieniami

Beata z NL:)

Zdecydowanie polecam dr Nowickiego, tani nie jest niestety ale naprawdę warto, pełen profesjonalizm i o dziwo prawie w ogóle bólu. Oprócz tego ma swój sprzęt do prześwietlania dzięki czemu na bieżąco sprawdza czy ząb jest dobrze robiony. Polecam wszystkim, miło i profesjonalnie.

zdecydowanie polecam : wyjątkowe podejście do pacjenta,ktory czuje sie jak gość, nowoczesny sprzęt i gabinet.

Do tego dentysty chodzi sie z przyjemnością. Polecam wszystkim, którzy panicznie boją sie wizyt u stoamtologa. Przesympatyczny, miły, uprzejmy, przystojny;) Profesjonalne podejście do zawodu oraz pacjenta.

polecam każdemu, kto się boi dentysty- ale ja się nie boję.Miła i fachowa obsługa, bezbolesne leczenie i usuwanie nawet ''ósemek Poprostu cudownie

Poprostu cudownie

Nic dodać, nic ująć. Gdyby w ocenie można było stawiać 6, to i tak dla tak genialnego stomatologa byłoby to zbyt mało. Polecam każdemu!

Dzięki Panu Łukaszowi pokonałam "dentystofobie" poprostu świetny specjalista i bardzo miły człowiek

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chorzów"?

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice