dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obryckidr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Transplantolog

Kompleksowe wizyty wszystkich schorzeń z zakresu nefrologii i hipertensjologii dziecięcej

Diagnostyka i leczenie w oparciu o aktualny stan wiedzy

Diagnostyka i leczenie w oparciu o aktualny stan wiedzy

Specjalista w zakresie nefrologii dziecięcej i transplantologii klinicznej

Kierownik Oddziału Dializ oraz Kierownik Pracowni Diagnostyki Nadciśnienia Tętniczego Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie

Autor i współautor ponad 50 prac oryginalnych, poglądowych i doniesień zjazdowych z zakresu pediatrii, nefrologii i hipertensjologii dziecięcej

Od 2013 r. członek redakcji czasopisma Standardy Medyczne Pediatria; od 2018r. Zastępca Redaktora Naczelnego

Znajomość języków obcych:
- Język angielski w stopniu zaawansowanym

Bardzo kompetentny Pan Doktor, przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie, indywidualne podejście do pacjenta. W sposób bardzo rzetelny wyjaśnia wszystkie aspekty, bardzo rzeczowo, dużo porad które na pewno zastosuje. Ogromna wiedza. Wizyta na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam konsultacje z Panem doktorem

Doktor Obrycki od 3 lat opiekuje się w Centrum Zdrowia Dziecka naszym synem, który choruje na nadciśnienie tętnicze. Cenimy sobie jego profesjonalizm i gotowość pomocy zawsze, także przez konsultacje telefoniczne i mailowe.

Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :) Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.

Polecamy Pana Doktora, rozpoznał u nas bardzo rzadką chorobę Denta, a syn kilka lat był leczony w innym szpitalu sterydami z powodu zespołu nerczycowego, okazało się, że niepotrzebnie!!!