lekarz Łukasz Pakuła

Trafilam z duzym bolem .Po konkretnym wywiadzie, doktor bardzo delikatnie zbadal mnie.Otrzymalam skierowanie na badania no i leki po ktorych kazdego dnia odzywalam .Juz jest prawie ok .Wielkie dzieki Doktorze.Polecam szczerze. Wizyta 30/03/17 Ewa T

Jak najbardziej mogę polecić. Lekarz na 6 + :) Ja juz znalazłam swojego lekarza ! :-) W końcu! !!!!!

Trafiłam do Dr Pakuły przypadkiem tylko po skierowanie. Pomimo tego zbadał mnie, wypytał o historię leczenie i zlecił jeszcze dodatkowe badania. Był bardzo uprzejmy, odpowiadał na pytania. Na pewno jeszcze się do niego zgłoszę. Polecam!

Witam,trafiłam do pana doktora przypadkiem,gdyż był na zastępstwie. Bardzo uprzejmy i dokładny lekarz, udzielił mi kilku cennych rad. Żałuję, że trafił do naszej przychodni tylko na zastępstwo. Polecam serdecznie

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam! Sympatyczny, kulturalny, bardzo empatycznie podchodzący do pacjentki. Świetnie tłumaczy, wyrozumiały i cierpliwy. Pacjent nie czuje się jak natręt.

Pan doktor operował mnie w szpitalu na Zaspie. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - miły, z poczuciem humoru. Zabieg i rekonwalescencja w największym porządku. Dziękuję doktorze :-)

Wspaniały lekarz! Polecam, niezwykle wyrozumiały, delikatny, odpowiadający na każde pytanie, nie skąpi w skierowaniach na potrzebne badania.

Wciąż poszukujesz " Gdańsk"?

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62