lek. med. Łukasz Preibiszlek. med. Łukasz Preibisz - zdjęcie profilowe

lek. med. Łukasz Preibisz

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

3,9
Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem lekarzem dermatologiem z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, w tym ponad dziesięcioletni staż pracy w Klinice Dermatologii Akademii Medycznej w Warszawie oraz na oddziale dermatologii dziecięcej Szpitala Św. Łazarza na ul. Leszno w Warszawie. Brałem udział w tworzeniu i kierowaniu Poradnią Dermatologiczną w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów w pełnym zakresie medycyny estetycznej takich jak powiększanie ust czy wykorzystanie botoxu do eliminowania zmarszczek, a także z zastosowaniem wszelkiego rodzaju wypełniaczy poprawiających wygląd twarzy np. Restylan, Juvaderm, Macrolane, Sculptra. Jestem specjalistą znanym ze swego indywidualnego podejścia do Pacjenta oraz rzetelnych i profesjonalnych porad lekarskich.

Wykonywane badania:
- histopatologia

Znajomość języków obcych:
- angielski

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Doskonały lekarz, znający się na swoim fachu i poważnie podchodzący do sprawy. Bez obaw, facet leczy do skutku zważając przy tym uwagę na twój organizm. Miałem poważne kłopoty z trądzikiem, sytuacja wydawała się beznadziejna lecz nie dla tego lekarza.Pan doktor w pół roku rozwiązał mój problem. Biorąc lek który mi zalecił co wizytę sprawdzał reakcję mojego organizmu na ten lek i kontrolował całą sytuację. A dziś dzięki niemu cieszę się gładką i ładną buźką. :)

Wspaniały lekarz i człowiek ! Z powodu dolegliwości (intensywny świąd całego ciała i poważna reakcja alergiczna)po pogryzieniu przez hotelowe pluskwy Pan Dr zdecydował, że zostanę przyjęta bez kolejki. Oczywiście ściągnął na siebie gniew zapisanych, którzy nie rozumieli dlaczego... - wszystkim stawił czoła - zostałam przyjęta, dostałam serię zastrzyków i co najważniejsze POMOC - poprzedni lekarz doprowadził do zaostrzenia symptomów...

Fantastyczny człowiek i świetny lekarz. Nadal w Szpitalu Bródnowskim są do niego tłumy pacjentów, którzy pocztą pantoflową polecają sobie tego specjalistę. Panie Doktorze - dziękuję! Oby więcej takich profesjonalistów, kompetentnych i jednocześnie dbających o pacjenta!

Polecam każdemu takiego lekarza-kompetentny ,indywidualnie i profesjonalnie podchodzący do swojej pracy.Wyczerpująco i zrozumiale dla pacjęta informuje o dolegliwości.Doktor Preibisz synowi wykonał zabieg -usunięcia znamienia-idealnie przeprowadzony zabieg.Super człowiek,idealna opieka,wzorowe zainteresowanie pacjentem.Takich lekarzy nam potrzeba więcej i jeszcze raz napiszę POLECAM I DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.Dorota W.

pan doktor pomimo tego, że jet bardzo dorym specjalistą nie szanuje swoich pacjentów. Spóźnia się na wizyty nawet 2 godziny i to przyjmując w prywatnej przechodni. Jest kompetentny i miły ale mając w perspektywie 2-godzinne czekanie na lekarza więcej nie skorzystam

Niestety a jak dla mnie ten Pan nie zna sie na trądziku, ja mówię że odstawiłam hormony, mam wypryski na twarzy, włosy mi sie przeżedzają, a Pan doszedł do wniosku że to nie hormony tylko zwykły trądzik, przepisał mi maść po której znacznie mi się pogorszyło, wysuszyło mi skóre tak że ledwo daję sobie radę;/ O włosach nic nie wspomniał dlaczego wypadają, przepisał tylko same witaminy...niestety jestem zawiedziona.

Super LEKARZ,nie profesor! Tak chętnie i skutecznie leczył ,że SZpital Bródnowski nie podpisał z Nim dalszego kontraktu. Usunął mi znamiona,brodawki,wyleczył b.suchą,pękającą skórę. Zawsze u NIEGO był tłum pacjentów.

Super LEKARZ,nie profesor!
Usunął mi znamiona,brodawki,wyleczył b.suchą,pękającą skórę.
Zawsze u NIEGO był tłum pacjentów.

To ciekawe,że dr ma już tytuł profesora , może belwederskiego ?

To ciekawe,że dr ma już tytuł profesora , może belwederskiego ?

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny