dr Łukasz Pryt

Torakochirurg

Nie będę pisała laurki dla dr Łukasza Pryta. To jest po prostu najlepszy lekarz, jakiego znam. Wraz z prof. Kozakiem, ordynator Chirurgii Klatki Piersiowej, Kopernik, Łódź, przeprowadził u mnie operację usunięcia górnego płata płuca lewego z nowotworem złośliwym. Po operacji zajmował się mną niezwykle sumiennie. Reagował na każde moje narzekanie, że boli. Podawał środki przeciwbólowe, przetoczył krew i badał codziennie. Wykazał się wyjątkową cierpliwością, w odpowiadaniu na moje 100 pytań. W poradni przyszpitalnej podczas leczenia pooperacyjnego zawsze poświęca pełną uwagę i troskę. Mojej wdzięczności, nigdy nie będę w stanie wyrazić. Wzór dla wszystkich lekarzy. Mam 65 lat i jestem w stanie docenić fachowość i wiedzę. Dziękuję za opekę.

Lekarz, którego z czystym sumieniem polecam każdemu. Kompetentny, może wbrew pozorom, ale z dużą empatią. Sympatyczny a co najważniejsze- chce pomóc i pomaga jak tylko może, objaśniając przy tym uczciwie co może zrobić i w jaki sposób. Lekarz jakich mało :-)

Bardzo kompetentny lekarz. Jego spokój oraz kultura osobista pomagają przetrwać chorobę.

Lekarz ten robił tylko naświetlanie guza w płucu mojego taty. Po zabiegu kazał czekać 40 min. Po tym czasie podał nr tel. do innego lekarza. Tata nie miał do nikogo żalu tylko do dr Pryta o tyle bólu i cierpienia.

wspaniały specjalista warty polecenia, uratował mojego tatę wykonując cięzką operacje guza płuca. Bardzo dokładny i kompetentny.