lekarz Łukasz Radecki

Ginekolog

Doktor prowadził naszą ciążę od samego początku wzorowo. Nie mogliśmy mieć żadnych zastrzeżeń gdyż co wizytę były zlecane badania, a w przypadku złego samopoczucia bądź problemów zgłaszanych przez żonę zalecał kolejne. Jeżeli nie był czegoś pewien to kazał to skonsultować na lepszym sprzęcie. Rzeczywiście różnicę w sprzęcie USG było widać od razu. Po porodzie lekarz przyszedł kilka razy zapytać jak zdrowie. Dlatego też z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza.

Byłam u wielu ginekologów, ale przy żadnym nie czułam się tak swobodnie jak przy Dr Radeckim. Rzeczowy, kompetentny, wizyty są bardzo przyjazne i na luzie, czasem zażartuje. Gdy miałam problem, mogłam zadzwonić w każdej chwili. Naprawdę jedyny ginekolog, przy którym nie musiałam się stresować i który wszystko potrafi rzeczowo wytłumaczyć. Jako jedyny przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych zlecił mi badania, gdzie nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, żeby któryś z ginekologów tak postąpił. Gdy zajdę w ciąże na pewno osobą prowadzącą ciąże będzie właśnie Dr Radecki. Złego słowa nie mogę powiedzieć, tylko POLECAĆ!!!

Ja mam bardzo mieszane uczucia co do wizyt u dr. Radeckiego. Może i jest miły, delikatny, ale mam wrażenie, że potraktował mój problem (bardzo bolesne i obfite miesiączki, zasłabnięcia i biegunki przy nich) po macoszemu. Ktoś wcześniej pisał, że jej zlecił dodatkowe badania przez zapisaniem tabletek anty. U mnie nic takiego nie miało miejsca, tym bardziej, ze nie przyszłam po anty, tylko wyleczyć męczącą mnie przypadłość. Nie zlecił mi nawet usg. Standardowe badanie na fotelu i wypisał mi dość drogi lek, przy którym upiera się bym go brała, mimo, ze nie najlepiej się po nim czuję i nie bardzo widzę rezultaty.
Cóż, muszę przyznać, że się rozczarowałam troszkę.

Świetny lekarz, polecam szczególnie kobietom w ciąży. Wzbudza zaufanie, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów; potrafi w zrozumiały dla laika sposób odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie (nawet te najbardziej infantylne). Wie, że okres ciąży to czas dla kobiety szczególnie wyjątkowy, a niestety nie dla każdego lekarza to takie oczywiste. Prawdziwy lekarz z powołania! Jeszcze raz gorąco polecam.

Wie, że okres ciąży to czas dla kobiety szczególnie wyjątkowy,
a niestety nie dla każdego lekarza to takie oczywiste.
Prawdziwy lekarz z powołania!
Jeszcze raz gorąco polecam.

idealny lekarz! świetne podejście do pacjentki, polecam go szczególnie kobietom w ciąży. Nie bagatelizuje żadnych dręczących je spraw. Rzeczowy i bardzo kompetentny. Poświęca tyle czasu ile na to potrzeba. Dokładnie wszystko tłumaczy, wysyła na potrzebne a czasem nawet nadprogramowe badania. Wzbudza ogromne zaufanie i uspokaja.

idealny lekarz!
Wzbudza ogromne zaufanie i uspokaja.

bardzo kompetentny i rzeczowy. Wszystko tłumaczy i nie denerwuje się przy zadawaniu dziwnych pytań. Badanie delikatne. Godny polecenia

dlaczego? co zrobil? ja jestem zadowolona?

dlaczego? co zrobil? ja jestem zadowolona?

Jest świetnym specjalistą, kompetentnym i rzeczowym.

Jest świetnym specjalistą, kompetentnym i rzeczowym.

Pan Doktor wykonał mi laparoskopię torbieli jajnika w szpitalu na Kamieńskiego. Odniosłam wrażenie, że to znakomity lekarz, a przy tym jest b. uprzejmy.

nawet nie chce się pisać.jego niekompetencja o mało nie doprowadziła do tragedii.naraził na niebezpieczeństwo życie mojej żony i nienarodzonego synka.na szczęście istnieją inni lekarze i inne szpitale. szkoda że w Polsce nie istnieje system prawny podobny do zachodnich bo chętnie wytoczyłbym mu proces sądowy.