lekarz Łukasz Rajchert

Chirurg onkolog

Najlepszy lekarz na oddziale onkologii w Koperniku. Jako jedyny ma czas porozmawiac z pacjentem, odpowiedziec na kazde jego pytanie, wytłumaczyc co nam dolega. Indywidualne podejscie do kazdego pacjenta. Przesympatyczny, kompetentny. Lekarz godny polecenia!!! mimo wszystko lekarze to tez tylko ludzie:)

Jestem mężem Pacjentki, która miała niestety kontakt z onkologią w szpitalu Kopernika w Łodzi.Pan Rajchert przekracza granicę która powinna rozdzielać lekarza i pacjentkę. Są pewne formy zachowań, które są niedopuszczalne. Zbytnia poufałość, którą zauważyłem będąc bez przerwy w szpitalu obok żony i moje obserwacje dyskwalifikują Go w tym zawodzie.

Wspaniały lekarz, polecam gorąco. Przesymatyczny i kompetentny, poświęca czas pacjentowi, zawsze powie dobre słowo. Operował mnie kilka lat temu, do każdego ma indywidualne podejście. Bardzo miło wspominam p. doktora Rajcherta.

Polecam pana dr. Rajcherta ,to wspaniały specjalista.Operował mnie i moją mamę.Bardzo ciepła i kompetentna osoba.Wspaniały człowiek.

wspaniały człowiek,ma czas i cierpliwosc :) odpowiada na wszystkie pytania,jest w nim tyle ciepła i dobrego słowa,po traumatyczny przejsciach trafic w takie ręcę....dziękuję mojej kolezance Ani ktora polecila mi Pana doktora i dziękuję Doktorowi,że tak wspaniale zajmuje sie mną ...Maria :)

Troszczy się o pacjenta.Lekarz z powołania.

Troszczy się o pacjenta.Lekarz z powołania.

Prawdziwy lekarz z powołania bardzo troskliwy o pacjenta, parę lat żyję i paru lekarzy spotkałem ale takiego gościa po raz pierwszy. Operował moją żonę, prowadzi ją od początku i oby tak dalej jest ok czego wszystkim życzę