lek. med. Łukasz Rodak

Ortopeda, Traumatolog

Lekarz Łukasz Rodak to niesamowity specjalista! Kompetentny, uprzejmy, pomocny. To lekarz otaczający pacjentów, fachową opieką, empatią, zrozumieniem i wyrozumiałością. Jego indywidualne podejście do pacjenta oraz pasja z jaką wykonuje swoją pracę jest wzorem do naśladowania dla innych pracowników służby zdrowia. Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc i zaangażowanie oraz troskliwą opiekę podczas mojego leczenia.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Ogromna wiedzą i kompetencje. Dziękuje za wszystko co doktor dla mnie zrobił.

Wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia. Widać że kocha swój zawód i pacjentów. Lekarz godny polecenia i zaufania .

Chcialabym wszystkim polecic dr Rodaka. Doktor jest specjalista w swojej dziedzinie, ma duza wiedze, podejmuje szybko decyzje i przez caly czas pacjent czuje sie bezpiecznie. Doktor cechuje sie duza kultura osobista, duza empatia, naprawde wspanialym podejsciem do pacjenta i co w polaczeniu z profesjonalizmem i wiedza powoduje ze daje mu najwyzsza ocene. Bardzo polecam Pana Doktora.

Chcialabym wszystkim polecic dr Rodaka.

Lekarz godny polecenia. Koncertuje się na danym przypadku, wszystko omawia. Badanie wykonuje, do progu bólu, nie robi nic na siłę.

Takich lekarzy więcej. Profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo wysokie kompetencje oraz umiejętność rozmowy z pacjentem i dbanie o niego na każdym etapie leczenia. Otwarty na pytania i dostępny dla pacjenta. Pan doktor zapewnia pacjentowi poczucie komfortu psychicznego i bezpieczeństwa (w kontekście medycznym). Bezdyskusyjnie polecam!

Polecam z całego serca. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym LEKARZEM! Podejście do pacjenta, szybkość w działaniu, zaangażowanie i fachowość w leczeniu jakiego nigdy nie widziałam a jestem już po 8 operacji kolana. Pana Doktora poznałam w styczniu po wypadku na nartach, od razu podał diagnozę i propozycję leczenia, operacja w ciągu 2 miesięcy od diagnozy a powrót do biegania po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki po 3 miesiącach. Pan Doktor dzwonił, pytał w trudnym czasie epidemii jak się czuję po operacji, ja rehabilitacja i postępy. Przez cały ...

Polecam z całego serca.
Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym LEKARZEM!
Podejście do pacjenta, szybkość w działaniu, zaangażowanie i fachowość w leczeniu jakiego nigdy nie widziałam a jestem już po 8 operacji kolana. Pana Doktora poznałam w styczniu po wypadku na nartach, od razu podał diagnozę i propozycję leczenia, operacja w ciągu 2 miesięcy od diagnozy a powrót do biegania po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki po 3 miesiącach. Pan Doktor dzwonił, pytał w trudnym czasie epidemii jak się czuję po operacji, ja rehabilitacja i postępy. Przez cały czas rekonwalescencji wiedziałam, że mogę na niego liczyć.
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości do jakiego Ortopedy się wybrać, to proszę mi wierzyć dr Rodak jest MISTRZEM w swoim fachu.

Doktor Rodak wykonywał u mnie operację stawu kolanowego w szpitalu w Piekarach , wszystko w miłej, sympatycznej atmosferze. O dziwo nie chciał bym przyjechał do niego na prywatną wizytę, stwierdził, że nie widzi potrzeby a szwy pooperacyjne mam sobie ściągnąć u siebie w przychodni.

Dr Rodak z zaangażowaniem zajmuje się pacjentem i jest godny zaufania. Robi co w swojej mocy, aby pomóc pacjentowi. Jak najbardziej polecam tego lekarza

Super lekarz, polecam ! Najważniejsze jest dla niego zdrowie człowieka a nie pieniądze! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!