lek. dent. Łukasz Romanowski

Protetyk, Stomatolog

Ja może krótko opiszę 2 sytuacje które upewniły mnie że doktor Romanowski to najlepszy fachowiec z którym bynajmniej ja i moja rodzina mieliśmy do czynienia. Któregoś razu z bólem wylądowałem na nocnej opiece stomatologicznej - tak wyszło zjadłem coś gorącego i skończyło się na kanałówce, bywa. Ale siadając na fotel tamtejsza lekarz stomatolog przygląda się moim zębom i mówi "oooo nieźle, kto panu robił zęby?" Ja jako szary pacjent byłem dość zdziwiony pytaniem (byłem już wtedy od jakiegoś czasu pacjentem Pana Romanowskiego) odpowiedziałem "eee no mogę rzucić nazwiskiem ewentualnie ale ...

Ja jako szary pacjent byłem dość zdziwiony pytaniem (byłem już wtedy od jakiegoś czasu pacjentem Pana Romanowskiego) odpowiedziałem "eee no mogę rzucić nazwiskiem ewentualnie ale czemu Pani pyta??" Na co dentystka odpowiedziała "dawno nie widziałam tak dobrze zrobionych zębów, kto kolwiek to jest niech pan mu przekaże że ma talent..."
Ok... myślę sobie. Ząb oczywiście został zrobiony perfekcyjnie przez pana Łukasza w późniejszym czasie bo na nocnej uzyskałem jedynie "doraźną" pomoc ale to już szczegóły.
Teraz gdy od jakiegoś czasu jestem pacjentem innej pani Stomatolog w dawnej przychodni pana Romanowskiego miałem delikatny problem z dolną piątką mimo długiej batalii. Problem wyglądał tak że po zabiegu zaczęło zbierać się jedzenie pomiędzy zębem leczonym i sąsiadującym i do tego było zrobione "za wysoko" i zaczął mnie ten ząb boleć. Jako że moja przychodnia była zamknięta pojechałem do innego Stomatologa w pobliżu którego ktoś mi polecił. nie będę zdradzał imion ale była to bardzo dobra doświadczona pani stomatolog która zrobiła mi korektę 5tki itd ale w pewnym momencie pyta mnie czy na pewno miałem robioną 5 bo 6 (robiona lata temu przez doktora Romanowskiego :D ) wygląda bardzo dobrze to może pan zęby pomylił?? :D
Zrobiło mi się bardzo miło wtedy wiedząc że byłem w tak dobrych rękach że nawet tak doświadczeni stomatolodzy nie mogą się nadziwić. Wracam koniecznie.

Profesjonalny i bardzo miły lekarz, delikatny - co w przypadku leczenia zębów ma dla pacjenta ogromne znaczenie. Po trzeciej wizycie żałowałam, że nie mam więcej zębów do leczenia, bo doktor bardzo spodobał mi się - i to nie tylko jako stomatolog, ale także jako uroczy mężczyzna. Pozdrawiam. Iwona

Jestem zachwycona kompetencją i podejściem do pacjenta, delikatnością połączoną ze zdecydowanie prowadzoną ręką. Obecnie jestem po leczeniu próchnicy, jak wyleczę pozostałe zęby kanałowo, to uzupełnię swą ocenę. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!