lekarz Lukasz Skoneczny

Internista

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Lekarz z powołania. Uprzejmy i wyrozumiały dla osób w podeszłym wieku. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam , uprzejmy i profesjonalny ! Oby więcej lekarzy z tak ludzkim i kompetentnym podejściem ! ☺

Najlepszy lekarz w lowickim szpitalu!!!uprzejmy życzliwy konkretnt i zainteresowany chorym!!! Polecam w 100%

Wspaniały lekarz, co tu dużo mówić - gdyby wszyscy byli tacy, polska służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej! Polecam w 1000%!

Nie ma takich punktów. żeby ocenić doktora Łukasza. Nie ma lepszego internisty u którego empatia znajduje się na pierwszym miejscu. Panie Doktorze dziękuję za to że Pan jest w łowickim szpitalu.

wielu lekarzy miałam okazję spotkać w swoim życiu i wiem, ze oprócz kompetencji( które i tak zdobywa sie przez całe życie), bardzo ważne jest podejście do pacjenta.pokierowanie go,danie mu nadziei, zainteresownie sie chorym a nawet zwykły uśmiech... panie Łukaszu niech pan zawsze bedzie taki jak teraz, bo nam chorym potrzeba takich lekarzy

Znam doktora Skonecznego dobrze. Marzy mi się by w naszym mieście lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak On. Niestety rzeczywistość jest inna. Większość lekarzy podchodzi do pacjenta przedmiotowo. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Doktorowi Łukaszowi życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam.

Doktor Łukasz jest ideałem lekarza i człowieka.Kompetentny,dokładny,cierpliwy,ludzki,sympatyczny a przy tym bardzo przystojny mężczyzna.Polecam wszystkim chorym Paniom jak najbardziej.

Lukasz skoneczny to lekarz jakich mało. Super człowiek wspaniały rozmówca i dobry przyjaciel mam nadzieje ze taki pozostanie

wspanialy lekarz ,zawsze ma czas dla pacjenta najlepszy internista w lowickim szpitalu ,

Wciąż poszukujesz "Internista Łowicz"?

Iłowska 1/3/lok.13

Turystyczna 4