lekarz Lukasz Skoneczny

Internista

Wspaniały lekarz; lekarz jakich mało dziś; lekarz z powołania; lekarz wzór dla innych, lekarz który zawsze znajdzie czas dla pacjenta i rodziny na rozmowe, lekarz z ogromną dozą empatii i wiedzy. Najlepszy lekarz w Łowickim szpitalu. Dziękuję za opiekę nad tatą.

Dziękuję za opiekę nad tatą.

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie dla Pacjenta i osób opiekujących się. Najlepszy lekarz w Łowickim Szpitalu. Na szczęście Dyrekcja w porę się zreflektowała Kogo by straciła, a zwłaszcza ile straciliby pacjenci oddziału wewnętrznego. Dobra decyzja Panie Doktorze.

Bardzo dziękuję Panu doktorów ze nie wypuścił mojej mamy do domu i pozwolił jej odejść godnie na tamten świat. Pan Łukasz jest profesjonalista w swoim zawodzie potrafi bardzo precyzyjnie oszacować czas jaki pozostał choremu i umierajacemu czlowiekowi

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Lekarz z powołania. Uprzejmy i wyrozumiały dla osób w podeszłym wieku. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam , uprzejmy i profesjonalny ! Oby więcej lekarzy z tak ludzkim i kompetentnym podejściem ! ☺

Najlepszy lekarz w lowickim szpitalu!!!uprzejmy życzliwy konkretnt i zainteresowany chorym!!! Polecam w 100%

Wspaniały lekarz, co tu dużo mówić - gdyby wszyscy byli tacy, polska służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej! Polecam w 1000%!

Nie ma takich punktów. żeby ocenić doktora Łukasza. Nie ma lepszego internisty u którego empatia znajduje się na pierwszym miejscu. Panie Doktorze dziękuję za to że Pan jest w łowickim szpitalu.

wielu lekarzy miałam okazję spotkać w swoim życiu i wiem, ze oprócz kompetencji( które i tak zdobywa sie przez całe życie), bardzo ważne jest podejście do pacjenta.pokierowanie go,danie mu nadziei, zainteresownie sie chorym a nawet zwykły uśmiech... panie Łukaszu niech pan zawsze bedzie taki jak teraz, bo nam chorym potrzeba takich lekarzy

Znam doktora Skonecznego dobrze. Marzy mi się by w naszym mieście lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak On. Niestety rzeczywistość jest inna. Większość lekarzy podchodzi do pacjenta przedmiotowo. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni. Doktorowi Łukaszowi życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam.