lekarz Lukasz Skoneczny

Bardzo dziękuję Panu doktorów ze nie wypuścił mojej mamy do domu i pozwolił jej odejść godnie na tamten świat. Pan Łukasz jest profesjonalista w swoim zawodzie potrafi bardzo precyzyjnie oszacować czas jaki pozostał choremu i umierajacemu czlowiekowi

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie dla Pacjenta i osób opiekujących się. Najlepszy lekarz w Łowickim Szpitalu. Na szczęście Dyrekcja w porę się zreflektowała Kogo by straciła, a zwłaszcza ile straciliby pacjenci oddziału wewnętrznego. Dobra decyzja Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz. Przemiły człowiek. Lekarz z powołania. Uprzejmy i wyrozumiały dla osób w podeszłym wieku. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam , uprzejmy i profesjonalny ! Oby więcej lekarzy z tak ludzkim i kompetentnym podejściem ! ☺

Najlepszy lekarz w lowickim szpitalu!!!uprzejmy życzliwy konkretnt i zainteresowany chorym!!! Polecam w 100%

Wspaniały lekarz, co tu dużo mówić - gdyby wszyscy byli tacy, polska służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej! Polecam w 1000%!

Lukasz skoneczny to lekarz jakich mało. Super człowiek wspaniały rozmówca i dobry przyjaciel mam nadzieje ze taki pozostanie

Doktor Łukasz jest ideałem lekarza i człowieka.Kompetentny,dokładny,cierpliwy,ludzki,sympatyczny a przy tym bardzo przystojny mężczyzna.Polecam wszystkim chorym Paniom jak najbardziej.

wspanialy lekarz ,zawsze ma czas dla pacjenta najlepszy internista w lowickim szpitalu ,

Nie ma takich punktów. żeby ocenić doktora Łukasza. Nie ma lepszego internisty u którego empatia znajduje się na pierwszym miejscu. Panie Doktorze dziękuję za to że Pan jest w łowickim szpitalu.