lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Uważam, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. Koleżanki z pracy dziwiły sie, ze od dentysty mozna wyjść z usmiechem na twarzy. Polecam p. Łukasz to świetny fachowiec i wspaniały człowiek :)

Nie przypuszczałem że tak sprawnie i szybko można usunąć dwie ósemki (ogólnie perspektywa usunięcia nieco mnie przytłaczała i powodowala lekkie zaburzenia snu )do tego w atmosferze śmiechu Dziekuje

Jedyny stomatolog, który robi wszystko aby nie usuwać zębów które mają szansę na ratunek. Doskonale doradza ws. protetycznych podchodząc do pacjenta bardzo indywidualnie. Znakomity do dzieci.

Wchodząc do jego gabinetu trochę się obawiałam co ze mną zrobi(inny dentysta źle wyrwał zęba)ale jak weszłam do jego gabinetu to wiedziałam że jestem w dobrych rękach.Człowieka można poznać po twarzy jaki jest.Od niego bije sympatia.Jest bardzo miły,delikatny i sympatyczny.Jeśli ktoś ma problemy z zębami to tylko do niego.Nie będzie zawiedziony.Polecam każdemu.

THX doktorku:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

DOBRZE LECZY ZĘBY, ALE POMINĄŁ JEDNEGO ZĘBA CHODZIŁAM Z TYM ZĘBEM DO PANA DOKTORA TRZY RAZY , STRASZNIE BOLAŁ, MÓWIŁ , ŻE TO NADWRAŻLIWOŚĆ , NIE ZROBIŁ MI PRZEŚWIETLENIA BO MIAŁ STARE, NA KTÓRYM ZĄB BYŁ ZDROWY. POSZŁAM DO INNEGO DENTYSTY OKAZAŁO SIĘ , ŻE MAM ZAPALENIE MIAZGI ZĘBOWEJ I LECZENIE KANAŁOWE POD MIKROSKOPEM ZA 800 ZŁ ;/ MASAKRA.

Nie mam przyjemnych wspomnien zwiazanych z wizytami u dentysty...do "Łukasza" poszedlem z naglym przypadkiem, balem sie ze, bede cierpiec(tak jak przy poprzedniej wizycie u innego stomatologa) ale ku zdziwieniu, nic nie bolalo...a Pan Łukasz byl przsympatyczny, potrawil rozladowac moj strach i obawy. Dzieki Nimu, nie boje sie dentysty...i juz zawsze bede korzystac z uslug pana Łukasza :)

Jestem pacjentką Pana Śmiałowskiegi już od wielu lat, z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że Pan doktor do każdego problemu podchodzi indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie a przy tym jest bardzo uprzejmy i "ludzki". Za każdym razem tłumaczy co robi, co będzie robił i daje dobre rady na przyszłość. Bardzo wszystkim polecam Pana stomatologa.

Rewelacja, nic dodać nic ująć, taki lekarz to "Skarb"...

Rewelacja, nic dodać nic ująć, taki lekarz to "Skarb"...

Dzięki temu panu przestałem bać się dentysty

Dzięki temu panu przestałem bać się dentysty

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jelenia Góra"?

Marcin Szylko

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego