lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Lekarz z powołania ,godny polecenia .Pierwsza wizyta za mną i szoku doznałam że pan doktor nic nie rozwiercał na siłę tylko wytłumaczyl na czym polega problem .Na pewno wrócę , razem z rodziną.

Świetny lekarz jak dla mnie najlepszy w mieście usuwał mojej córce 2 zęby zrobił to tak szybko że tak naprawdę nie wiedziała czy dopiero będzie wyrywał czy już to zrobił. Polecam serdecznie jestem pacjentka onkologiczna i tylko tego dentystę polecam 🙂

Uważam, że dawno nie spotkałam takiego lekarza. Koleżanki z pracy dziwiły sie, ze od dentysty mozna wyjść z usmiechem na twarzy. Polecam p. Łukasz to świetny fachowiec i wspaniały człowiek :)

THX doktorku:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Jedyny stomatolog, który robi wszystko aby nie usuwać zębów które mają szansę na ratunek. Doskonale doradza ws. protetycznych podchodząc do pacjenta bardzo indywidualnie. Znakomity do dzieci.

Nie przypuszczałem że tak sprawnie i szybko można usunąć dwie ósemki (ogólnie perspektywa usunięcia nieco mnie przytłaczała i powodowala lekkie zaburzenia snu )do tego w atmosferze śmiechu Dziekuje

Dzięki temu panu przestałem bać się dentysty

Dzięki temu panu przestałem bać się dentysty

Rewelacja, nic dodać nic ująć, taki lekarz to "Skarb"...

Rewelacja, nic dodać nic ująć, taki lekarz to "Skarb"...

Wchodząc do jego gabinetu trochę się obawiałam co ze mną zrobi(inny dentysta źle wyrwał zęba)ale jak weszłam do jego gabinetu to wiedziałam że jestem w dobrych rękach.Człowieka można poznać po twarzy jaki jest.Od niego bije sympatia.Jest bardzo miły,delikatny i sympatyczny.Jeśli ktoś ma problemy z zębami to tylko do niego.Nie będzie zawiedziony.Polecam każdemu.

jedyny któremu dam zaglądnąć w uzębienie

jedyny któremu dam zaglądnąć w uzębienie