lekarz Łukasz Stysiaklekarz Łukasz Stysiak - zdjęcie profilowe

lekarz Łukasz Stysiak

Jestem specjalistą okulistyki z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym podczas pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym, w związku z tym mam stały dostęp do całego przekroju chorób narządu wzroku. Ponadto, zajmuje się leczeniem zachowawczym chorób oczu, chirurgia okulistyczna – operacje zaćmy, aparatu ochronnego oka, iniekcje doszklistkowe oraz diagnostyka obrazowa oczu – usg, oct. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach.

Takich ludzi jak Doktor Stysiak nie często się spotyka, bardzo miły, ciepły. Stara się wytłumaczyć wszystko dokładnie i spokojnie. Wykonuje szereg badań. Bardzo polecam Pana Doktora

Takich ludzi jak Doktor Stysiak nie często się spotyka, bardzo miły, ciepły.
Stara się wytłumaczyć wszystko dokładnie i spokojnie. Wykonuje szereg badań.
Bardzo polecam Pana Doktora

Lekarz punktualny, bardzo dokładnie wykonał badanie i udzielił mi obszernych wyjaśnień. Przytoczył aktualne badania i nowe metody leczenia, byłam pod dużym wrażeniem wiedzy doktora. Polecam każdemu niezdecydowanemu!

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Postawił trafną diagnozę mojej kilkumiesięcznej córce. Z całego serca polecam!

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor bardzo miły dokładnie wykonuje badania.Mogę polecić z czystym sumieniem.

Lekarz postawił dokładną i wnikliwą diagnozę, jest to specjalista godny polecenia, bardzo przyjemny człowiek

Miła i fochowa obsługa. Konkretnie,rzeczowo na temat. Doktor tłumaczy tak że wiesz o co chodzi. Polewam.

Wizyta bardzo sprawna, pan doktor spokojny, opanowany bardzo rzeczowy i konkretny. Profesjonalzm w pelnym wydaniu , pacjent zadowolony to i lekarz zadowolony, polecam

Polecam. Doktor wnikliwie przeprowadził wywiad. Wziął pod uwagę choroby genetyczne w rodzinie. Pomimo że byłam z synem w wieku 12 lat nie zbagatelizował problemu. Na pewno wrócę do tego lekarza. Dobry specjalista.

Ze świecą takiego lekarza szukać! Ciepły człowiek, który rozumie pacjenta i jego potrzeby. Tłumaczy wszystko, co robi i co się dzieje z oczami. Posiada ogromne wyczucie, a altruizm jest mu równie bliski jak i wiedza medyczna.

Bardzo dobry lekarz, od razu potrafił postawić trafną diagnozę już po pierwszej wizycie, co jest rzadkością. W połączeniu z odpowiednią terapią moje leczenie poszło bardzo sprawnie.Solidny człowiek, zna się na swojej pracy.