lek. med. Łukasz Szmuksta

Zdecydowanie polecam, Pan Doktor Szmuksta wzbudza zaufanie, badanie oczu dokładne ,tłumaczy chorobę i leczenie,jest uprzejmy.

Byłam u Pana doktora z uwagi na szybki termin i bardzo dobre opinie w Internecie. Nie spotkałam się wcześniej z takim brakiem zainteresowania. O wszystko musiałam również zapytać bo poza wystawieniem recepty po prostu sie nie odzywał. Cena za wizytę najważniejsza w mieście zupełnie nieadekwatna do poziomu wizyty. Generalnie nie polecam.

Trafiłem do p.doktora przypadkiem.Dokładne,szczegółowe badanie i natychmiast decyzja o skierowanie do chirurgi twarzowo-szczękowej/na cito/Tam zabieg i diagnoza o nowotworze.Swoją decyzją uratował mi wzrok a może i życie/wcześniejsze dwuletnie wizyty lekarskie u różnych lekarzy bez efektów/. Z całego serca polecam Józef .

Tak jak piszą inni lekarz z dystansem, niezbyt wylewny, ale uśmiech na twarzy też zauważyłam ( mógłby to robic częściej :)))). Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza i leczenie. Jednym słowem profesjonalista. Polecam, a Panu życzę sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Bożena

Doktor wykazał się dużą kompetencją, trafne rozpoznanie i leczenie. Wysoka kultura osobista. Nie wykazuje pośpiechu. Konkretny i godny polecenia. Ślicznie dziękuję. Krystyna

Ślicznie dziękuję. Krystyna

Polecam zadecydowanie. Nie jest zbyt wylewny, ale jest świetnym specjalistą, rzeczowy i kulturalny. Bardzo dokładny i staranny. Dziękuję bardzo. Andrzej Hytroś

Dziękuję bardzo.
Andrzej Hytroś

Polecam zadecydowanie,może nie jest zbyt wylewny, ale jest świetnym specjalista, rzeczowy i kulturalny, bardzo dokladny, staranny, pierwszy raz sptkałem takiego lekarza,a byłem na nfz. Jak ja lub ktoś z rodziny bedzie mial problem okulistyczny tylko do niego sie zgłosze. Dziękuję.

Choć poza kolejką przyjął mnie o mojego syna z "ciałem obcym w oku" w przychodni. Ogólnie profesjonalne podejście, choć z dystansem. W każdym razie - dziękuje.

Jestem pod wrażeniem , trafiłem z wizytą podczas dyżuru - zostałem osłużony z należytą starannością. Życzę sukcesów

Niestety Pan jest bardzo niesympatyczny i mrukowaty. Po moim badaniu musiałem sie wszystkiego dopytywać, a i tak większości rzeczy mi nie powiedział, a jeśli już coś mówił, to mruczał pod nosem. Ciężko stwierdzić, czy jest dobrym lekarzem, ale zrobił na mnie bardzo złe wrażenie. A przecież pierwsze wrażenie jest tym najważniejszym.