Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Mimo wszystko wielu starszych kolegów po fachu powinno się uczyć jak traktować pacjenta. Wrócił mi Pan doktorze wiarę w świętokrzyską służbę zdrowia. Wreszcie ktoś miał tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył wszystko i do tego był cały czas uprzejmy i miły.Bardzo dziękuję.

Bardzo miły i sympatyczny . Potrafi w bardzo przyjemny sposób zapytać się o samopoczucie pacjenta . Dokładnie tłumaczy dolegliwości człowieka. Nigdy do tąd nie poznałam tak sympatycznego lekarza.Zna sie na tym co robi☺. Polecam go wszystkim.

Bardzo dobry Pan Doktor, miły, kulturalny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, bardzo pomocny, kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora ,za jego podejscie do pacjenta ,mily ,cieply ,pomocny.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Końskie"?

Selmedic
Chęcińska 14a