lekarz Łukasz Tekieli

Internista

Świetny, godny polecenia internista. Poświęca odpowiednią ilość czasu każdemu pacjentowi, przy tym jest bardzo uprzejmy. Polecam.

Długo szukaliśmy godnego polecenia specjalisty dla mojej mamy. Na szczęscie trafiliśmy do Pana Łukasza. Polecamy i pozdrawiamy.

Ekspresowy termin, profesjonalne podejście ze strony Pana Tekieli. Polecam z czystym sumieniem. Byłam na kompleksowych badaniach i jestem bardzo zadowolona.

Profesjonalne podejście do choroby pacjenta. Widać ogromną wiedzę i doswiadczenie Doktora. Badanie prowadzone dokładnie i bez pośpiechu oraz z pełnym komentarzem dla pacjenta. Zrozumiała diagnoza i jasne zalecenia co do dalszego postępowania. Polecam

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miły i wesoły lekarz. Ogromny plus za profesjonalne podejście do pacjenta. Trafnie stawia diagnozę, bardzo kulturalny i serdeczny, szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27