lekarz Łukasz Tekieli

Jedna wizyta wystarczyła u Pana Dr Łukasza Tekieli, która spowodowała iż poczułam się lepiej. Bardzo życzliwy, niezwykle sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz, który posiada ogromną wiedzę a przy tym wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Panie Doktorze - dziękuję - zanim trafiłam do Pana męczyłam się prawie pół roku - trudno znaleźć odpowiednie słowa aby wyrazić swoją wdzięczność.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

Świetny, godny polecenia internista. Poświęca odpowiednią ilość czasu każdemu pacjentowi, przy tym jest bardzo uprzejmy. Polecam.

Długo szukaliśmy godnego polecenia specjalisty dla mojej mamy. Na szczęscie trafiliśmy do Pana Łukasza. Polecamy i pozdrawiamy.

Ekspresowy termin, profesjonalne podejście ze strony Pana Tekieli. Polecam z czystym sumieniem. Byłam na kompleksowych badaniach i jestem bardzo zadowolona.

Profesjonalne podejście do choroby pacjenta. Widać ogromną wiedzę i doswiadczenie Doktora. Badanie prowadzone dokładnie i bez pośpiechu oraz z pełnym komentarzem dla pacjenta. Zrozumiała diagnoza i jasne zalecenia co do dalszego postępowania. Polecam

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miły i wesoły lekarz. Ogromny plus za profesjonalne podejście do pacjenta. Trafnie stawia diagnozę, bardzo kulturalny i serdeczny, szczerze polecam.

Bezbłędnie rozpoznał schorzenie...- trafione leczenie. Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny specjalista, najlepszy jakich poznałam. Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi. Polecam!