lekarz Łukasz Tułecki

Kardiochirurg

Bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, rzeczowy, nie mydli oczu pacjentowi, bardzo empatyczny, konkretny, myślę że lubi to co robi bo to widać ☺️ serdecznie Pana doktora pozdrawiamy , dużo zdrowia dla wszystkich którzy to czytają 😘 (moja mama bajpasy miesiąc temu_jest dobrze 😉)

Dr Łukasz Tułecki, wybitny kardiochirurg, przywrócił mi wiarę w medycynę i lekarzy a moje serce do doskonałego stanu. Dr Tułecki to nie tylko świetny lekarz - to wspaniały człowiek, który potrafi sprawić, aby przestraszony i załamany pacjent zaufał lekarzowi i z optymizmem spojrzał w przyszłość. Dziękuję Panie Doktorze za podarowanie mi drugiego życia - wdzięczny Zygmunt M.

Bardzo dobry lekarz dał mi drugie życie. dziś mogę się cieszyć z wnuków ,które przyszły na świat po mojej operacji, pracować i normalnie żyć. Dziękuję bardzo PANIE DOKTORZE.

Doktorowi Łukaszowi Tułeckiemu oraz całemu Zespołowi Kardiochirurgii i Rehabilitacji szczególne wyrazy podziękowania za przeprowadzoną dn 02 04 2014r operację wszczepienia baypasów oraz troskliwą opiekę w czasie rehabilitacji. Pan Tułecki jest lekarzem wyjątkowo kompetetnym i zaangażowanym, poświęca dużo czasu choremu objaśniając schorzenie i proces leczenia. Cechuje GO wyjątkowa uprzejmość, cierpliwość i kompleksowe podejście do pacjenta. Godny ze wszech miar polecenia. Dziękuję.

Dr Łukaszowi Tułeckiemu wraz z Zespołem za kompetencję i profesjonalizm, wartości etyczne oraz ciepłe i empatyczne podejście, jakich zaznałem podczas pobytu na Oddziale serdecznie dziękuję

Dr Łukaszowi Tułeckiemu wraz z Zespołem
za kompetencję i profesjonalizm,

Dr łukasz Tułecki jest lekarzem kompetentnym,wybitnym specjalistą operatorem z zakresu kardiochirurgii, empatycznym,lekarzem

Polecam, Polecam, Polecam!!!!!!!!!!!!!! Proszę do końca zaufać!!!!!!!!!! Dziś zdrowy na serduszku - Bruno. Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam, Polecam, Polecam!!!!!!!!!!!!!!
Proszę do końca zaufać!!!!!!!!!!
Dziś zdrowy na serduszku - Bruno.
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!

W listopadzie 2011r miałam wsczepione bajpasy obecnie czuje się b. dobrze wróciłam do pracy.Jestem bardzo zadowolona z operacji przeprowadzonej przez doktora Tuleckiego.

po koronografii szybko podjał decyzję o wszczepieniu bypasow. operacja udana .dziekuje panu doktorowi za ura towanie zycia.

W 2005 roku Pan doktor przeprowadził u mnie operację wstawienia bajpasa. Do chwili obecnej czuję się bardzo dobrze. Pan doktor Tułecki jest nie tylko kompetentnym lekarzem, ale również wspaniałym, empatycznym, cierpliwym człowiekiem, który bardzo troszczy się o swoich pacjentów. Z moich doświadczeń wynika, że takie ludzkie podejście do pacjenta jest dziś dość rzadko spotykane. Wiktor Młodnicki.