lek. dent. Łukasz Twardoch

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza Twardocha trafiłem 7 lat temu. Moje zęby z uwagi na przebyte w dzieciństwie choroby i zażywane antybiotyki były szare i stosunkowo słabe. Pan Doktor zaproponował rozważenie porcelanowych koron. Skorzystałem z tej propozycji i każdego dnia gratuluje sobie tej decyzji. Teraz mam komplet uzębienia z jasnym naturalnym kolorem (góra i dół). Gryzienie bardzo twardych pokarmów nie sprawia mi żadnego problemu. Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan Doktor wykonał pełną protetykę poprzedzoną drobiazgowym leczeniem. Mama zachwycona zarówno obsługą, efektem końcowym jak i ceną za usługę. Nigdzie nie ...

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza
Twardocha trafiłem 7 lat temu. Moje zęby z uwagi na przebyte w dzieciństwie choroby i zażywane antybiotyki były szare i stosunkowo słabe. Pan Doktor zaproponował rozważenie porcelanowych koron.

Skorzystałem z tej propozycji i każdego dnia gratuluje sobie tej decyzji. Teraz mam komplet uzębienia z jasnym naturalnym kolorem (góra i dół). Gryzienie bardzo twardych pokarmów nie sprawia mi żadnego problemu.

Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan Doktor wykonał pełną protetykę poprzedzoną drobiazgowym leczeniem. Mama zachwycona zarówno obsługą, efektem końcowym jak i ceną za usługę. Nigdzie nie znajdziecie lepszej kompleksowej oferty w takiej cenie.

To jedyny dentysta do którego mam pełne zaufanie. Zawsze jest skupiony na problemie pacjenta. Niezwykle sympatyczny i zaangażowany lekarz. Gwarantuje profesjonalne podejście, sprawne szczegółowe postępowanie, szerokie kompetencje, trafne uwagi i ogromne zaangażowanie, żeby uratować każdego zęba.

Poleciłem ten gabinet wszystkim znajomym, przyjaciołom i rodzinie.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat