lek. med. Łukasz Ulatowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Miałam w czerwcu redukcję piersi przeprowadzoną przez pana doktora:) Jest on bardzo miłą i kompetentną osobą. Efekt przeszedł moje oczekiwania:) Polecam zdecydowanie oddan się w ręce tego specjalisty:) pozdrawiam

Wspaniały lekarz, uprzejmy mężczyzna. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie poświęcając mu duzo czasu. Wszystko tłumaczy, rozmawia, przedstawia kilka opcji rozwiązania problemu. Mimo problemu zdrowotnego, z przyjemnością chodze do dr.Ulatowskiego. Polecam z ręką na sercu! Oby więcej takich lekarzy!

polecam tego lekarza! Prawdziwy specjalista w swoich fachu!

polecam tego lekarza! Prawdziwy specjalista w swoich fachu!

polecam doktora , mialam rok temau operacje i z efektu jestem zadowolona ,pozdrawiam :)