mgr Łukasz Warmbier

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać!
Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj.
Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora.

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać!
Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj.
Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora.

Po wszystkich przeczytanych złych opiniach nie zgadzam się,jestem pacjentem u P.Dr.Warmbier ,który bez żadnych komplikacjach wszczepił mi 4 implanty.Byłem u innych Lekarzy nikt nie powiedział jakie mogę mieć problemy z przebytą moją chorobą.Jestem już 7 m-cy po wszczepieniu i bez żadnych problemu .Polecam i będę polecał 10/10 wynik mojej wizyty. Pozdrawiam, Pana Doktora i Panią Doktor

Po wszystkich przeczytanych złych opiniach nie zgadzam się,jestem
pacjentem u P.Dr.Warmbier ,który bez żadnych komplikacjach wszczepił
mi 4 implanty.Byłem u innych Lekarzy nikt nie powiedział jakie mogę
mieć problemy z przebytą moją chorobą.Jestem już 7 m-cy po wszczepieniu
i bez żadnych problemu .Polecam i będę polecał 10/10 wynik mojej wizyty.
Pozdrawiam,
Pana Doktora i Panią Doktor

Zgłosiłam się do pana Warmbiera, ponieważ potrzebowałam dentysty, który usunąłby moje siódemki, zgodnie z zaleceniem ortodonty. Doktor jednak stwierdził, że w żadnym wypadku nie podejmie sie usunięcia, ponieważ uważa że spokojnie można je wyleczyć. Na początku byłam zadowolona z obrotu sprawy. Zęby leczone były prywatnie co nie było małym wydatkiem. Niestety jakoś czas później po zleceniu przez nowego stomatologa zdjęcia RTG okazało się że siódemki które faktycznie można było uratować zostały wyleczone niedokładnie. Niedość że leczone były nie wszystkie kanały w zębie, to zostały one niedokladnie wyczyszczone, co poskutkowało stanami zapalnymi. Dwie z nich musiałam niestety usunąć, dwie kolejne próbuje uratować nowy stomatolog. Nie polecam. Niemałe pieniądze wyrzucone w błoto, a przez niekompetencje lekarza dodatkowe problemy.

bardzo kompetentny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. 10/10. Znieczulenia znakomite, igły cieniuteńkie, sam gabinet bardzo czysty. Polecam serdecznie i nie radze kierować się opiniami wystawionymi w gniewie w akcie odwetu, każda praca z ludźmi niesie za sobą ryzyko niezadowolenia jakiejś gruby osób.

Jestem przekonany, że nigdzie nie znajdziecie tak profesjonalnego, kulturalnego, kompetentnego i sympatycznego chirurga twarzy i stomatologa. Miałem robiona ekstrakcje dolnej ósemki o wyjątkowo zakrzywionych korzeniach, ale mimo to dr świetnie dał sobie rade mimo tego, ze inni stomatolodzy nie chcieli sie tego podjac. Polecam kazdemu kto chce profesjonalnej obsługi.

Absolutnie odradzam, byle jak najdalej. Nieuprzejmy, gburowaty, w dodatku postawił złą diagnozę. Odsyłał mnie notorycznie pomimo tego, że miałam 5 cm guza w szczęce. Najwidoczniej pacjent na NFZ jest dużo mniej wart niż pacjent przyjmowany prywatnie. Pomijając nawet powyższe - łamie prawa pacjenta, co jest poniżej krytyki.

Pomijając nawet powyższe - łamie prawa pacjenta, co jest poniżej krytyki.

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat lekarza pana Warmbier,byłam jego pacjentką dokładnie rok temu,oczywiście w klinice(na wizytę prywatną mnie nie stać).Miałam poważny problem ze znieczuleniem,(po wizycie u wcześniejszego lekarza wystąpiły u mnie drgawki całego ciała,tachykardia).Dlatego tez znalazłam sie w klinice.Muszę napisać i jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do pacjenta,przez cały czas byłam informowana o przebiegu zabiegu,lekarz bardzo uprzejmy i cierpliwy,polecam bardzo!

SZCZERZE POLECAM TEGO LEKARZA.KORZYSTAŁAM KILKA RAZY Z JEGO USŁUG JAK RÓWNIEŻ MOJA RODZINA.TO JEDYNY FACHOWIEC W MOJEJ OKOLICY.

bardzo dobry lekarz i bardzo go polecam . wcale nie zgadzam się z tym że jest nie uprzejmy . właśnie ma bardzo dobre podejście do pacjentów i dobrze tłumaczy przebieg choroby .