mgr Łukasz Warmbier

3,6
3,7

Po wszystkich przeczytanych złych opiniach nie zgadzam się,jestem pacjentem u P.Dr.Warmbier ,który bez żadnych komplikacjach wszczepił mi 4 implanty.Byłem u innych Lekarzy nikt nie powiedział jakie mogę mieć problemy z przebytą moją chorobą.Jestem już 7 m-cy po wszczepieniu i bez żadnych problemu .Polecam i będę polecał 10/10 wynik mojej wizyty. Pozdrawiam, Pana Doktora i Panią Doktor

Po wszystkich przeczytanych złych opiniach nie zgadzam się,jestem
pacjentem u P.Dr.Warmbier ,który bez żadnych komplikacjach wszczepił
mi 4 implanty.Byłem u innych Lekarzy nikt nie powiedział jakie mogę
mieć problemy z przebytą moją chorobą.Jestem już 7 m-cy po wszczepieniu
i bez żadnych problemu .Polecam i będę polecał 10/10 wynik mojej wizyty.
Pozdrawiam,
Pana Doktora i Panią Doktor

bardzo kompetentny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. 10/10. Znieczulenia znakomite, igły cieniuteńkie, sam gabinet bardzo czysty. Polecam serdecznie i nie radze kierować się opiniami wystawionymi w gniewie w akcie odwetu, każda praca z ludźmi niesie za sobą ryzyko niezadowolenia jakiejś gruby osób.

Zgłosiłam się do pana Warmbiera, ponieważ potrzebowałam dentysty, który usunąłby moje siódemki, zgodnie z zaleceniem ortodonty. Doktor jednak stwierdził, że w żadnym wypadku nie podejmie sie usunięcia, ponieważ uważa że spokojnie można je wyleczyć. Na początku byłam zadowolona z obrotu sprawy. Zęby leczone były prywatnie co nie było małym wydatkiem. Niestety jakoś czas później po zleceniu przez nowego stomatologa zdjęcia RTG okazało się że siódemki które faktycznie można było uratować zostały wyleczone niedokładnie. Niedość że leczone były nie wszystkie kanały w zębie, to zostały one niedokladnie wyczyszczone, co poskutkowało stanami zapalnymi. Dwie z nich musiałam niestety usunąć, dwie kolejne próbuje uratować nowy stomatolog. Nie polecam. Niemałe pieniądze wyrzucone w błoto, a przez niekompetencje lekarza dodatkowe problemy.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Traktuje pacjenta jak zło konieczne. Zgłosilem się do kliniki ze skierowaniem od kardiologa, ponieważ po ekstrakcji zęba trwało krwawienie, które nie ustępowało i w wyniku którego traciłem dużo krwi. Trudność tkwiła w tym, ze jestem po operacji serca i biorę leki rozrzedzające krew. Za każdym razem gdy zgłaszałem się na kardiologie, lekarze skierowywali mnie na chirurgie szczękowa gdzie dwukrotnie natrafiłem na doktora Warmbier. Ten w sposób arogancki odsyła mnie znowu do kardiologa, na internę, odmawiajac jakiejkolwiek pomocy ( mimo, ze kubelek, ktory mialem przy sobie ciagle napelnial sie krwia, ktorej tracilem coraz wiecej...) Na pytanie co mam dalej robic, odpowiedzial " nie wiem, to nie moja sprawa". Do przerazonej moim stanem zony, ktora mowila o grozacym niebezpieczenstwie funcjonowania zastawski, wykrzyczal czy studiowala medyne, ze tak sie wymadrza, po czym obrócił sie na piecie i najzwyczajniej w swiecie wyszedl. Stan ten utrzymywał sie dokładnie dwa tygodnie, straciłem tyle krwi, że miałem już najczarniejsze myśli. Dzięki przyjaciołom trafiłem w końcu do lekarza z prawdziwego zdarzenia(oczywiście prywatnego), który właściwie przeprowadził zabieg chirurgiczny i zapobiegł dalszemu krwawieniu. Zaufanie, które dotychczas miałem do lekarzy klinicznych ( PAMu ) po spotkaniu doktora Warmbier legło w gruzach. Lekarz ten działa na szkodę polskiej służby zdrowia i pacjenta. Nikomu nie życzę spotkania się z takim lekarzem.

Jestem przekonany, że nigdzie nie znajdziecie tak profesjonalnego, kulturalnego, kompetentnego i sympatycznego chirurga twarzy i stomatologa. Miałem robiona ekstrakcje dolnej ósemki o wyjątkowo zakrzywionych korzeniach, ale mimo to dr świetnie dał sobie rade mimo tego, ze inni stomatolodzy nie chcieli sie tego podjac. Polecam kazdemu kto chce profesjonalnej obsługi.

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat lekarza pana Warmbier,byłam jego pacjentką dokładnie rok temu,oczywiście w klinice(na wizytę prywatną mnie nie stać).Miałam poważny problem ze znieczuleniem,(po wizycie u wcześniejszego lekarza wystąpiły u mnie drgawki całego ciała,tachykardia).Dlatego tez znalazłam sie w klinice.Muszę napisać i jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do pacjenta,przez cały czas byłam informowana o przebiegu zabiegu,lekarz bardzo uprzejmy i cierpliwy,polecam bardzo!

Witam serdecznie. Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Byłam u P. Łukasza prywatnie, ale też w klinice. Profesjonalne podejscie. Naprawde dobry specjalista. Dodatkowo też uprzejmy i troszczy się o zdrowie pacjentów. Mysle ze negatywne opinie musialy byc wydane przez konkurencje, bo az nie chce mi sie wierzyc, że ktoś nie był zadowolony z wizyty u tego lekarza.

bardzo dobry lekarz i bardzo go polecam . wcale nie zgadzam się z tym że jest nie uprzejmy . właśnie ma bardzo dobre podejście do pacjentów i dobrze tłumaczy przebieg choroby .

W zupełności nie zgadzam się z przedmówcami. Miałem kiedyś okazję trafić do tego lekarza. Zajmował się mną po nieszczęśliwym wypadku, w wyniku którego doznałem poważnego urazu żuchwy. Dr Warmbier okazał się prawdziwym profesjonalistą. Zajął się mną w sposób fachowy, ale też nie pozbawiony empatii i zrozumienia. Jest nie tylko dobrym specjalistą ale także bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Życzyłbym sobie, aby w polskiej służbie zdrowia było więcej takich lekarzy.

SZCZERZE POLECAM TEGO LEKARZA.KORZYSTAŁAM KILKA RAZY Z JEGO USŁUG JAK RÓWNIEŻ MOJA RODZINA.TO JEDYNY FACHOWIEC W MOJEJ OKOLICY.