mgr Łukasz Warmbier

Bardzo dobry specjalista. I bardzo dobre podejście do dzieci. Miły, cierpliwy i delikatny.

Ja również nie zgadzam się z dobrą opinią na temat p. Warmbiera. Przy wizycie w klinice dostałem skierowanie na RTG z którym miałem wrócić zaraz po odebraniu wyniku, -wróciłem ale lekarza już nie było, była godzina 11:00 (pełni dyżur do 14:30) Po czym również bardzo mało uprzejma pielęgniarka z nim pracująca powiedziała że jest zmęczony po dyżurze i pojechał do domu... Na drugi dzień z przerwy śniadaniowej wrócił po półtorej godziny i z wielkimi wyrzutami przyjmował pacjentów, kolejka zmniejszała się błyskawicznie... Traktuje pacjentów jakby przeszkadzali mu w pracy,a On robił ...

Ja również nie zgadzam się z dobrą opinią na temat p. Warmbiera.
Na drugi dzień z przerwy śniadaniowej wrócił po półtorej godziny i z wielkimi wyrzutami przyjmował pacjentów, kolejka zmniejszała się błyskawicznie... Traktuje pacjentów jakby przeszkadzali mu w pracy,a On robił łaskę że w ogóle przyjmuje. Paranoja co się tam dzieję, Pani pracująca z nim również jest chamska i bardzo nie miła dla pacjentów, dotychczas najgorszy lekarz którego spotkałem!!!

Witam serdecznie. Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Byłam u P. Łukasza prywatnie, ale też w klinice. Profesjonalne podejscie. Naprawde dobry specjalista. Dodatkowo też uprzejmy i troszczy się o zdrowie pacjentów. Mysle ze negatywne opinie musialy byc wydane przez konkurencje, bo az nie chce mi sie wierzyc, że ktoś nie był zadowolony z wizyty u tego lekarza.

Zauważcie, że wszyscy ci, którzy byli przyjmowani prywatnie są zadowoleni, ci którzy byli w klinice spotkali się z chamstwem szanownego stomatologa. Młody człowieku zastanów się nad swoim postępowaniem. Nie każdy zarabia tyle co Ty i nie wszystkich stać na kosmiczne ceny w Twoim gabinecie. Po co bierzesz dyżury w klinice. Szkoda cennego czasu, poświęć go na praktykę prywatną. Będziesz miał większy dochód i ludzie nie będą narzekać na chamstwo. Przemyśl sprawę, wyjdzie to wszystkim na dobre.

Bardzo sympatyczny, młody człowiek. Od wizyt w jego gabinecie dowiedziałam się, że leczenie zębów nie musi boleć. Polecam

co chwila pyta czy 'boli', dużo empatii i profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Najlepsze znieczulenia :) Poza tym, rozmawia z pacjemntem, informuje jaki będzie następny krok który wykona, tak że nie siedzi sie w 'nieświadomości'.

prawdziwy profesjonalista jestem zachwycony tym lekarzem w dwudziestym pierwszym wieku służba zdrowia ma takich lekarzy naprawdę bardzo mało!!!gorąco polecam

W zupełności nie zgadzam się z przedmówcami. Miałem kiedyś okazję trafić do tego lekarza. Zajmował się mną po nieszczęśliwym wypadku, w wyniku którego doznałem poważnego urazu żuchwy. Dr Warmbier okazał się prawdziwym profesjonalistą. Zajął się mną w sposób fachowy, ale też nie pozbawiony empatii i zrozumienia. Jest nie tylko dobrym specjalistą ale także bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Życzyłbym sobie, aby w polskiej służbie zdrowia było więcej takich lekarzy.

Lekarz chamski i do tego kłamczuch. Niczego nie wyjaśnia, pacjenta i jego problem ma wybitnie gdzieś. Przez pół doby próbowałam "złapać" lekarza dyżurnego, czyli pana Warmbiera - bezskutecznie, co chwilę słyszałam "za 5 minut". Gdy mimo prośby o konsultację z Anestezjologiem w ważnej sprawie - nie doczekałam się kontaktu i poszłam porozmawiać z lekarzem dyżurnym - dosłownie wydarł się na mnie przy całym personelu, że mój przypadek w ogóle go nie interesuje. Zrobiłam błąd, że nie zgłosiłam sytuacji Ordynatorowi. Mam jednak nadzieję, że nigdy już takiej konieczności mieć nie będę, bo z takim chamstwem nie mam ochoty mieć styczności już nigdy więcej.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Traktuje pacjenta jak zło konieczne. Zgłosilem się do kliniki ze skierowaniem od kardiologa, ponieważ po ekstrakcji zęba trwało krwawienie, które nie ustępowało i w wyniku którego traciłem dużo krwi. Trudność tkwiła w tym, ze jestem po operacji serca i biorę leki rozrzedzające krew. Za każdym razem gdy zgłaszałem się na kardiologie, lekarze skierowywali mnie na chirurgie szczękowa gdzie dwukrotnie natrafiłem na doktora Warmbier. Ten w sposób arogancki odsyła mnie znowu do kardiologa, na internę, odmawiajac jakiejkolwiek pomocy ( mimo, ze kubelek, ktory mialem przy sobie ciagle napelnial sie krwia, ktorej tracilem coraz wiecej...) Na pytanie co mam dalej robic, odpowiedzial " nie wiem, to nie moja sprawa". Do przerazonej moim stanem zony, ktora mowila o grozacym niebezpieczenstwie funcjonowania zastawski, wykrzyczal czy studiowala medyne, ze tak sie wymadrza, po czym obrócił sie na piecie i najzwyczajniej w swiecie wyszedl. Stan ten utrzymywał sie dokładnie dwa tygodnie, straciłem tyle krwi, że miałem już najczarniejsze myśli. Dzięki przyjaciołom trafiłem w końcu do lekarza z prawdziwego zdarzenia(oczywiście prywatnego), który właściwie przeprowadził zabieg chirurgiczny i zapobiegł dalszemu krwawieniu. Zaufanie, które dotychczas miałem do lekarzy klinicznych ( PAMu ) po spotkaniu doktora Warmbier legło w gruzach. Lekarz ten działa na szkodę polskiej służby zdrowia i pacjenta. Nikomu nie życzę spotkania się z takim lekarzem.