prof. dr hab. Łukasz Wicherek

Wspaniały lekarz. Oby każdy lekarz miał takie podejście do kobiet , które potrzebują natychmiastowej pomocy. Wyrozumiały, życzliwy, profesjonalny. Mogę tylko dziękować Bogu , że trafiłam na takiego lekarza.

Wspanialy lekarz ktory podarowal prawie 8 lat zycia mojej Mamie Grazynie Wyszkowskiej (Z Nowego Sacza - Jamnica) Dziekuje Panie Doktorze za podejscie profesjonalizm i czas jaki poswiecil Pan mojej Mamie. Nie bylam pewna gdzie moglabym sie z Panem skontaktowac i osobiscie podziekowac,ale mysle ze tutaj bedzie conajmniej odpowiednio ze wzgledu na internautow ktorzy to czytaja. Mama miala bardzo zaawansowanego nowotwora jajnika juz przy rozpoznaniu choroby. Dzieki profesjonalnemu leczeniu wprowadzonego przez Pana mama miala mozliwosc cieszyc sie jakoscia zycia przez kolejnych pare lat gdzie lekarze w Nowym Saczu nie dawali jej ...

Dziekuje Panie Doktorze za podejscie profesjonalizm i czas jaki poswiecil Pan mojej Mamie. Nie bylam pewna gdzie moglabym sie z Panem skontaktowac i osobiscie podziekowac,ale mysle ze tutaj bedzie conajmniej odpowiednio ze wzgledu na internautow ktorzy to czytaja. Mama miala bardzo zaawansowanego nowotwora jajnika juz przy rozpoznaniu choroby. Dzieki profesjonalnemu leczeniu wprowadzonego przez Pana mama miala mozliwosc cieszyc sie jakoscia zycia przez kolejnych pare lat gdzie lekarze w Nowym Saczu nie dawali jej juz szans. Dziekuje Panie Doktorze w imieniu mojej Mamy i calej naszej rodziny . Mama zmarla miesiac temu, ale moglismy sie nia dzieki Panu jeszcze troche nacieszyc. Slowa nie sa w stanie wyrazic jak jestesmy Panu wdzieczni.

Z powzaniem,
Anna Lelito (corka)

jest super mega podejscie doswiadczony polecam kazdemu choremu i zdrowemu pozdrawiam Halina z Konina

Pan Profesor uratował mi życie usuwając perfekcyjnie mięsaka przestrzeni miedzyotrzewnowej, empatyczny, profesjonalny i szczery lekarz z powołania, dziękuję

Pan Profesor uratował moje życie i mojego dziecka. Leżałam w Szpitalu Bielańskim z ciążą patologiczną,zagrażającą życiu i zdrowiu. Pełna kontrola i opieka Pana Profesora oraz odpowiednia reakcja sprawiły, że mogę cieszyć się moim dzieckiem. Niesamowicie uprzejmy i profesjonalny w każdym calu. Bardzo dziękuję raz jeszcze za Pana zaangażowanie i serce.

Nie jestem w stanie słowami wyrazić wdzięczności za to jak pomógł mi prof Wicherek. Trafiłam do profesora z ogromnym problemem, świat mi się zawalił po tym jak usłyszałam diagnozę, dzięki szybkiemu leczeniu dziś jestem zdrowa. Do końca życia nie zapomnę życzliwości i wsparcia które otrzymałam od tego wspaniałego człowieka.

Pan Profesor uratował mi życie. Niezwykle kompetentny i doświadczony lekarz. Do końca życia będę mu wdzięczna i miałam dużo szczęścia, ze trafiłam właśnie na niego.

W kilku zdaniach nie da się opisać profesjonalizmu, życzliwości względem nie tylko pacjenta, empatii i człowieczeństwa jakie w sobie nosi profesor Wicherek. To lekarz, który w trudnych przypadkach nie rozkłada rąk tylko zawsze stara się pomóc. To lekarz, który daje nadzieję. Tylko w ten sposób jestem w stanie podziękować profesorowi Wicherkowi za uratowanie mamy.

Brak jest słów w polskim słownictwie, które odzwiercidliłyby w pozytywnym sensie kim jest PAN PROFESOR mogę użyć tylko kilku ale to i tak są za małe : genialny lekarz, naj-wybitniejszy profesor, potęga inteligencji, kultury , taktu, wiedzy i to wszystka za mało-pacjentka z Osieka

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA. Natomiast powinien przyjrzeć się bardziej pielęgniarkom ze swojego oddziału......

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA.