prof. dr hab. Łukasz Wicherek

Ginekolog

Barbara, wdzięczna pacjentka z Katowic: Prof. dr hab. n. med. Łukasz Wicherek, koordynator Oddziału Ginekologii Onkologicznej Kliniki Onkologicznej w Bydgoszczy - to specjalista najwyższej klasy i człowiek o nieskazitelnym morale. Przyjmuje trudne wyzwania i przeprowadza operacje, których nie podejmują się inni chirurdzy ginekologii onkologicznej. Stąd pojawiają się u Niego pacjenci z całej Polski. W moim przypadku Profesor przeprowadził skomplikowaną operację usunięcia zaatakowanych rakiem, trudno dostępnych węzłów chłonnych w miednicy małej i w przestrzeni zaotrzewnowej. Operacji tej nie podjął się żaden lekarz na Śląsku. Moją opinię zamieszczam na forum internetowym, ponieważ jest to jedyny sposób w jaki odwdzięczyć się mogę Profesorowi za to co dla mnie zrobił.

Pan Profesor, uratowal życie mojej mamie, z każdym problemem mozna sie zwrocic umawia na bardzo szybkie terminy diagnostyki czy wizyt, jego wyjasnienia sa zrozumiale dla pacjenta, opiekuje się w dzień i w nocy:) p. Profesor operował moją mamę od rana 4 godziny i ku mojemu zdziwieniu przychodził co chwilę, nawet przed 22 jak jeszcze byłam przy mamie....jestem zszokowana postawa Pana Profesora i życzyłabym naszej slużbie zdrowia takich lekarzy z tak dobrym sercem, z takim podejsciem do pacjenta,a w dodatku tak miłym i co ważne bardzo skromnym. Na oddziale panuje ład i spokój, wszystko chodzi jak w zegareczku mimo ogromnego zamieszania i bardzo wielu pacjentek !!!! Z ogromnym szacunkiem Panie Profesorze- bardzo dziękuję za dwukrotne już uratowanie życia mojej ukochanej mamie ! Będę wdzięczna już do końca życia !!!!

Od wielu lat leczę się w bydgoskich szpitalach i dlatego mogę powiedzieć, że Anonim krytykujący pracę pań położnych z Centrum Onkologii pisze bzdury. Z taką życzliwością i serdecznością nie spotkałam się w żadnym innym szpitalu, czy to w Bizielu, Wojskowym czy Jurasza. W Centrum leżałam blisko dwa tygodnie i miałam okazję uważnie przyjrzeć się wykonywanej tam pracy. Leczy się tam wiele kobiet i wykonują bardzo dużo operacji. Położne uwijają się jak w ukropie i często nie mają czasu na własne potrzeby. Są naprawdę wspaniałe, bardzo pracowite i oddane pacjentkom. Zawsze były przy mnie gdy czegoś potrzebowałam. Dlatego uważam, że takie ogólne cenzurki dla wszystkich pracujących tam pań położnych są krzywdzące i niesprawiedliwe.
Prof. Wicherek jest cudownym i wspaniałym człowiekiem. Dzięki niemu i innym pracownikom Centrum, w tym paniom położnym, odzyskałam zdrowie i za to będę im wdzięczna do końca życia. Basia

Brak jest słów w polskim słownictwie, które odzwiercidliłyby w pozytywnym sensie kim jest PAN PROFESOR mogę użyć tylko kilku ale to i tak są za małe : genialny lekarz, naj-wybitniejszy profesor, potęga inteligencji, kultury , taktu, wiedzy i to wszystka za mało-pacjentka z Osieka

Wspaniały lekarz i człowiek. Najlepszy i niezastapiony. Uratował życie mojej mamie, podjął się operacji której nikt inny nie chciał sie podjąc.

W kilku zdaniach nie da się opisać profesjonalizmu, życzliwości względem nie tylko pacjenta, empatii i człowieczeństwa jakie w sobie nosi profesor Wicherek. To lekarz, który w trudnych przypadkach nie rozkłada rąk tylko zawsze stara się pomóc. To lekarz, który daje nadzieję. Tylko w ten sposób jestem w stanie podziękować profesorowi Wicherkowi za uratowanie mamy.

jest profesorem habilitowanym - NIE PROWADZI PRAKTYK PRYWATNYCH - NIE PRZYJMUJE PREZENTÓW A TYM BARDZIEJ KOPERT. Widziałem "wylatujących mężów" z gabinetu a usiłujacych wręczenia kopert. Prof. Odsyła do kaplicy. Powyższe pytania nie opisują osoby profesora - całkowicie poświęcony Centrum Onkologicznemu w Bydgoszczy a zwłaszcza pacjentom. Człowiek "Anioł" o wielkim sercu, niezwykle oddany chorym, człowiek ogromnej wiedzy, super talent w dłoniach w sprawach operacyjnych. ZAWSZE ma czas dla pacjentów i ich rodzin, Ma równie wspaniałą żonę - też lekarz - laryngolog. Wyjątkowo kompetentny, zawsze uśmiechnięty. Na swoim oddziale można go spotkać ...

Powyższe pytania nie opisują osoby profesora - całkowicie poświęcony Centrum Onkologicznemu w Bydgoszczy a zwłaszcza pacjentom. Człowiek "Anioł" o wielkim sercu, niezwykle oddany chorym, człowiek ogromnej wiedzy, super talent w dłoniach w sprawach operacyjnych. ZAWSZE ma czas dla pacjentów i ich rodzin, Ma równie wspaniałą żonę - też lekarz - laryngolog. Wyjątkowo kompetentny, zawsze uśmiechnięty. Na swoim oddziale można go spotkać do wieczora, również w dni wolne od pracy.
GORĄCO POLECAM. Oby choć połowa lekarzy była taka jak Profesor Wicherek.

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA. Natomiast powinien przyjrzeć się bardziej pielęgniarkom ze swojego oddziału......

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA.

Pan profesor to wspaniały człowiek i fachowiec...imponuje wiedzą,opiekuje się pacjentem nawet w niedzielę :-) bardzo uczciwy lekarz.

Wspaniały fachowiec i człowiek. Imponuje wiedzą i podejściem tym bardziej, że jest taki młody. Mam do niego zaufanie - wciąż walczymy o życie Mamy ale wierzę, że On jest w stanie zrobić wszystko co się da.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Chodkiewicza
Bydgoszcz