lek. dent. Łukasz Wierzgacz

2,9

NIEUPRZEJMY polecam dla osób które lubią zostać wykorzystywane i lubią być traktowani jak śmieci . Sam gabinet polecam tylko UWAGA NA PANA DOKTORA !!!!!!!!!!!! Reszta personelu bardzo uprzejma i kompetentna

Reszta personelu bardzo uprzejma i kompetentna

Zdecydowanie odradzam tego dentystę. Bardzo nieuprzejmy, pacjenta traktuje jak nieproszonego gościa, przy tym wszystkim bardzo drogi co do jego kompetencji nie mam zdania.

Polecam, jak najbardziej. Jestem bardzo zadowolona jest moim dentysta od dwoch lat.

Strasznie drogi, nieuprzejmy, a do tego naciąga na leczenie, chociaż - po usunięciu zęba u innego dentysty - okazało się, że był on kompletnie nie do wyleczenia. Zdecydowanie odradzam.

Polecam !Jestem bardzo zadowolona - robiłam porcelonowe korony i protezy . Służą mi bardzo dobrze , czuje sie jak z tym super .

Chodze do niego regularnie. Młody dentysta ale naprawde zna się na rzeczy. Polecam

bardzo dobry i miły stomatolog. z bólem zęba zwiedziłem całe chojnice i żaden stomatolog mnie nie przyjął,a do tego wszystkiego chodziłem do jednego i tego samego stomatologa i także pan Graczyk mnie nie przyjął.Także już mam nowego stomatologa bo wiem że na pewno mnie przyjmie z bolącym zębem

Strasznie rozbolał mnie ząb i był to ostatni gabinet do którego dzwoniłam-wszyscy poprzedni mi odmówili-jedna dentystka nawet powiedziała coś niemiłego-dowiedziałam się że przez weekend nie umrę!! natomiast dr.Wierzgacz powiedział ze mogę przyjść. Zostałam przyjęta- wizyta nie była taka straszna jak sobie wyobrażałam. najdelikatniejszy dentysta u jakiego bylam.polecam

drogi jak diabli ceny z gdańska a to są chojnice

drogi jak diabli ceny z gdańska a to są chojnice

Odesłał mnie z kwitkiem mimo bolącego zęba i strasznie napuchniętego dziąsła tłumacząc, ze nie ma czasu i ze moge sie zarejestrowac za dwa tygodnie. Porażka!!! Ludzie omijajcie ten gabinet szerokim łukiem, no chyba ze was nic nie boli i sie wam nie spieszy. W innym wypadku idzcie gdzies indziej