lekarz Łukasz Wohadlo

Byłem na wizycie u Doktora na Krowoderskiej i zgadzam się z poprzednimi opiniami. Doktor jest świetnym specjalistą, przede wszystkim konkretnym. Od razu widac, ze zna się na rzeczy.

6 razy 5 gwiazdek, bo Doktor sobie na nie zasłużył! Ogromna wiedza i życzliwy stosunek do pacjenta. Z natury jestem panikara więc Doktor miał utrudnione zadanie, ale szybko mnie uspokoić i spokojnie wytłumaczył na czym polega mój problem. Postawił trafnie diagnozę, dzięki której mogę teraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi! Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za trafną diagnozę i skuteczne leczenie.

Pan Doktor jest super fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem. Byłem na wizycie na ul. Krowoderskiej i muszę przyznać, że bardzo mi pomógł. Gorąco polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz " Gdów"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy
Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98