Łukasz Zubek

Znakomicie. Gdyby nie sprawne oko doktora, początki próchnicy mogłyby doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Planowałam wyjazd do pracy na Hawaje na 9 miesięcy, tam raczej nie poszłabym do dentysty… Na szczęście dopatrzono się początków choroby i nieszczęście zlikwidowaliśmy w zalążku

Polecam tego lekarza. W moim przypadku był to duży zakres prac. Jstem absolutnie zadowolona z efektu, bardzo profesjonalne podejscie do pracy i pacjenta, rzetelnośc, dokładność, uprzejmość. Dodatkowo cenię tez pomoc asystentek doktora. Nie ma minusów.

absolutnie bezboleśnie, przyjazna atmosfera, gabinet 21 wiek, wszytko na miejscu, wizyta bogata w liczne porady, polecam wszytkim.

odkąd leczę się u doktora Łukasza Zubka nie boję się dentysty. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Profesjonalny gabinet, miła atmosfera i wspaniali lekarze. polecam każdemu kto ma problem z zębami. Absolutnie bezboleśnie:)