Lysienie Plackowate

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Ewa Rudnicka

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 29 Cze o 10:40. Sprawdź inny.
Trycholog Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Trycholog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Opinia dodana przez: D
Dermatolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Dermatolog, Wenerolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Dietetyk Gdańsk mgr Wiktoria  Kreft

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

I will definitely recommend the Lady Victoria, he told me to her friend, who was pleased with the cooperation. Thanks to her I have lost more than 10 kg. This is a very experienced and intelligent person. Arranged for me - based on my symptoms, diet was tasty and quick to prepare. I suffer from polycystic ovary syndrome, I thought that I no longer have to rescue me. In addition, Ms. Victoria had no easily with me because I am a person rather poorly motivated, which already tried several diets and always something I did not like or give up quickly because I have not seen results. Mrs. Victoria every day I send text messages and emails motivating so that I achieved this magical result. I could not give up once again. Thank you and best regards Paulina ;-)

Opinia dodana przez: Paulina
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi
Dermatolog Warszawa lek. med. Dorota Bystrzanowska

lek. med. Dorota Bystrzanowska

Dermatolog, Wenerolog

Przychodnia Specjalistyczna HIGH-MED
ul. Kasprowicza27/2

swietny dermatolog. Lecze sie juz od prawie roku u pani doktor, zazaczam ze mam chorobe przewlekla i musze korzystac z porad co kilka miesiecy od wielk lat. ale dotej pory czesto zmienialem lekarzy, ze zgledu na brak poprawy lub zaangazowani w leczenie lekarza. Teraz jest inaczej. jestem pod fachowa opieka. polecam!

Dermatolog dziecięcy Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Opinia dodana przez: Magdalena