Lysienie

Wenerolog, Trycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)

Opinia dodana przez: D
Dermatolog estetyczny Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym można nazywać Panią już nie Doktorową tylko Cudotwórczynią. Przy ŁZS trzeba przestrzegać ścisłej diety,a z tym różnie bywa lecz wszystkie leki tafione jak dotąd i zapewne dojdą douste bo wizycie na której przedstawie wyniki badań (pierwszy lekarz,który je zlecił,a nie jak dotąd każdy umywał ręce i mówił,że nie ma sensu robić badań!!!). Maść i krem kojący załagodził objawy mojej choroby i na czole i za uszami jak też na szyi( poprzednik przepisał lek,który nie każdy może brać i może on zniszczyć skórę i doprowadzić np. do grzybicy jelit!!!) w takim stopniu,że mogę normalnie funkcjonować. Był moment,że nie chciałem z domu wychodzić,a specjalna maść na głowe po parokrotnym użyciu zgodnie z zaleceniami Pani Dermatolog praktycznie wyeliminowała(przynajmniej na chwile obecną) problem złuszczonej skóry głowy i gigantycznego łupieżu niekiedy z bolesnymi czerwonymi plamami-cud?!. To nie cuda tylko po prostu rzeczowy,długi wywiad z pacjentem i badanie przyczyn choroby,a nie tylko jej skutków...Znajomość schorzenia-prawidłowe rozpoznanie i umiejętny dobór leków bez ryzyka przepisywania dodatkowych mocnych leków doustnych bez znajomości wyników badań. Więc pełne zaangażowanie i wytłumaczenie sposobu leczenia i wytyczne na przyszłość,a nie tylko patrzenie na to aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta i zgarnąć kase za wizyte! Proszę tak dalej trzymać idealna z Pani Doktor i widze,że także dobry,normalny,uczciwy człowiek!

Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Dermatolog estetyczny Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.

Opinia dodana przez: KG
Wenerolog Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Dietetyk Gdańsk mgr Wiktoria  Kreft

mgr Wiktoria Kreft

Dietetyk

wizyta już od 150

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam wyniki badań, zważyła mnie na takiej specjalistycznej wadze i omówiła wyniki. Zwróciła uwagę na dużą liczbę błędów, które popełniałam, z niektórych w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. To co mnie bardzo zaskoczyło, to to że trafnie zdiagnozowała moje spadki cukru, po dodatkowych badaniach wyszło, że mam początki cukrzycy! Byłam tak przerażona, ale Pani Wiktoria mnie bardzo uspokoiła, napisała diete, i jest o niebo lepiej, nawet lekarz powiedział, że poczekamy pół roku i wtedy zdecyduje, czy mi dać leki, bo widzi, że taką dietą będę mogła być wyprowadzona. Nasza współpraca wciąż trwa, a ja już schudłam 10kg!!! w moim wieku (45 lat) to jakiś cud!!! Polecam!!!

Opinia dodana przez: Roksana
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi
Dermatolog dziecięcy Warszawa lek. med. Grażyna Dziekan

BabyDerm
Plac Konstytucji 4 lok 1

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, że od razu nie trafiłam do tej pani!!

USG Zamość lek. med. Waldemar Dziki

lek. med. Waldemar Dziki

USG, Ginekolog położnik

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie wysluchał problemu,zalecił dodatkowe badania,poswięcił mi tyle czasu ile potrzebowałam.Na pewno polecę go swoim przyjaciólkom.