Doktor bardzo miły, spokojny, rzeczowy, super podejście do małych dzieci, dokładny w badaniu. Spokojnie wytłumaczy obrazowo schorzenie. Szczerze polecam !!!

słuch to podstawa, a sporo się teraz dzieje, trzeba słyszeć dobrze a nie tylko słuchać, polecam serdecznie.

Miły konkretny super podejście do dzieci nie podejmuje pochopnych decyzji co do wyrywania migdałów pierw leczymy i czekamy ,bardzo polecam i ma poczucie humoru wzbudza zaufanie chyba we wszystkich rodzicach

Trafne diagnozy.Kiedy wie że nie może pomóc ,poleca dobrego specjalistę,nie dlatego że jest jego kolegą tylko zajmuje się konkretną specjalizacją.M.Lemański nie podejmuje pochopnie decyzji o usunięciu migdałów tak jak było w przypadku mojego syna tylko zleca badania i leczenie.Sama korzystałam z jego usług,lecząc zatoki.Miły,otwarty i z poczuciem humoru.Nienadużywający antybiotyków.Polecam.

Dobry fachowiec,konkretny w działaniu,sympatyczny.:-)

Dobry fachowiec,konkretny w działaniu,sympatyczny.:-)

BARDZO MIŁY PAN DOKTOR.kompetentny, tłumaczy chorobę, pozytywnie nastawiony, daje pacjentowi optymizm, wesoły, polecam

polecam

Mam duże zaufanie do tego lekarza bez problemowo tłumaczy każde schorzenie laryngologiczne,polecam każdemu....

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań