lekarz M Zaręba

Polecam tego stomatologa z czystym sumieniem. Poprawił wszytskie błedy wcześniejszych lekarzy. Jako jedyny z dentystów, u których byłam dokładnie opowiedział mi co będzie robił i jakie mam możliwości wyboru. Pan Zaręba jest osobą bardzo pozytwną, z dużą dozą humoru przez co wizyta u dentysy nie jest aż tak stresujca. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

miły, kompetentny, ma dobrą fachową rękę, wszystkie plomby, które mi robił mają się dobrze. polecam

Totalny brak profesjonalizmu. Nieudacznik. Nie ma pojecia o tym co robi. Wiecej mi wyrzadzil szkod niz pomogl. Jego bledy musze naprawiac odplatnie u innego stomatologa