lekarz Maamoun Laktineh

Ginekolog

Liczba opinii: 125
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:125
Zaufanie do kompetencji
4,7
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,7
Poświęcony czas
4,8
Kompleksowość podejścia
4,7
Uprzejmość
4,6
Godny polecenia
4,6
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z czystym sumieniem polecam Dr. LAKTINEH. Przemiły człowiek a przede wszystkim nastawiony na zdrowie kobiety. Ale może od poczatku ;) przez ostatnie ponad 3 lata borykałam się z nawracającymi infekcjami pochwy, od tych bakteryjnych po grzybicze i mieszane. Przez 1,5 roku chodziłam do jednej Pani doktor, która po jakimś czasie na mój widok komentowała "Co znowu?!".. i jedynym rozwiazaniem było leczenie farmakologiczne dopochwowe, ktore owszem pomagało ale na chwile. Czasami był robiony posiew w kierunku grzybow czy bakterii ale tak jak wspominałam, leczenie pomagało na chwile. Infekcje wracały co 2 ...
Z czystym sumieniem polecam Dr. LAKTINEH. Przemiły człowiek a przede wszystkim nastawiony na zdrowie kobiety. Ale może od poczatku ;) przez ostatnie ponad 3 lata borykałam się z nawracającymi infekcjami pochwy, od tych bakteryjnych po grzybicze i mieszane. Przez 1,5 roku chodziłam do jednej Pani doktor, która po jakimś czasie na mój widok komentowała "Co znowu?!".. i jedynym rozwiazaniem było leczenie farmakologiczne dopochwowe, ktore owszem pomagało ale na chwile. Czasami był robiony posiew w kierunku grzybow czy bakterii ale tak jak wspominałam, leczenie pomagało na chwile. Infekcje wracały co 2 miesiace czasami rzadziej. Ale problem nadal istniał. Do Doktora Laktineh zdecydowałam się pójść po przeczytaniu bardzo dobrych opinii tu na ranking lekarza. I się nie zawiodłam. Już na pierwszej wizycie wiedział co trzeba zrobić aby pozbyc się problemu. Mianowicie chodziło o bardzo zaawansowaną nadżerkę. Niestety żaden lekarz wczesniej nie zwrócił na to uwagi. Nadżerka była usunięta poprzez wymrażanie. Czas powrotu do pełnej sprawności zajął ponad 3 miesiące. Ale uważam, że było warto. Wszystkie dolegliwości zniknęły i wszystko jest w porządku. Polecam wszystkim panią, które mają podobny problem. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i doświadczenie to cechy które mogę przypisać do Doktora. Polecam!
Katarzyna K.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Doktor to najlepszy specjalista wśród ginekologów położników. Nie dość, że posiada ogromną wiedzę jest dodatkowo świetnym psychologiem. Słucha z uwagą pacjentek. Nie ignoruje nawet najmniejszych wahań pojawiających się w wynikach badań. Jeśli wyniki choć trochę odchodzą od normy - szuka przyczyny i w razie wątpliwości konsultuje się z innymi lekarzami. Przy badaniu jest delikatny, uczy jak się w takich chwilach odstresować. Dodatkowe wizyty i badania są rzeczowo uzasadnione i na pewno konieczne. Jestem teraz w 30 tygodniu ciąży i nie wyobrażam sobie pójść do jakiegokolwiek innego lekarza. Na każdej wizycie ...

Doktor to najlepszy specjalista wśród ginekologów położników. Nie dość, że posiada ogromną wiedzę jest dodatkowo świetnym psychologiem. Słucha z uwagą pacjentek. Nie ignoruje nawet najmniejszych wahań pojawiających się w wynikach badań. Jeśli wyniki choć trochę odchodzą od normy - szuka przyczyny i w razie wątpliwości konsultuje się z innymi lekarzami. Przy badaniu jest delikatny, uczy jak się w takich chwilach odstresować. Dodatkowe wizyty i badania są rzeczowo uzasadnione i na pewno konieczne. Jestem teraz w 30 tygodniu ciąży i nie wyobrażam sobie pójść do jakiegokolwiek innego lekarza. Na każdej wizycie zaskakuje mnie niesamowitą pamięcią jeśli chodzi o historię moich wizyt. Pamięta najmniejsze nawet szczegóły. Mam gwarancję, że jak już wejdę do gabinetu to nie będzie mnie zbywać tylko wszystkiego wysłucha, wszystko wytłumaczy, da wiele porad i spokojnie przebada.
Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor- wiele osób polubiłoby wizyty i nie byłoby problemów z takim ogromem chorób na świecie.

WięcejMniej
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Obyłam dwie wizyty u doktora Maamoun Lakineh. Na pierwszej wizycie lekarz GINEKOLOG (zaznaczam to bardzo wyraźnie) powiedział mi, iż w trakcie miesiączki kobieta nie zachodzi w ciążę... No tu się kłania podstawowa biologia. Na drugiej zaś twierdził, że nie trzeba odczekiwać ze współżyciem przed zrobieniem cytologi, że można współżyć normalnie. No to też jakiś żart... Każdy lekarz powie, że powinno odczekać się co najmniej 3 dni, gdyż w szyjcie macicy oraz pochwie i przedsionku pochwy znajdują się również bakterie partnera a narząd rozrodczy kobiety jest naruszony i badanie wtedy nie ...

Obyłam dwie wizyty u doktora Maamoun Lakineh.
Na pierwszej wizycie lekarz GINEKOLOG (zaznaczam to bardzo wyraźnie) powiedział mi, iż w trakcie miesiączki kobieta nie zachodzi w ciążę... No tu się kłania podstawowa biologia.

Na drugiej zaś twierdził, że nie trzeba odczekiwać ze współżyciem przed zrobieniem cytologi, że można współżyć normalnie. No to też jakiś żart... Każdy lekarz powie, że powinno odczekać się co najmniej 3 dni, gdyż w szyjcie macicy oraz pochwie i przedsionku pochwy znajdują się również bakterie partnera a narząd rozrodczy kobiety jest naruszony i badanie wtedy nie wychodzi prawidłowo.

Tutaj już nie chodzi o mnie, bo ja jestem osobą, która współżyje jakiś już okres czasu oraz miesiączkuje jakiś czas. Byłam u wielu lekarzy, zaznałam wielu opinii. (zresztą ktokolwiek by nie czytał tego to zrozumie absurd tego "lekarza"). Jednakże proszę sobie wyobrazić jak do gabinetu tego lekarza wchodzi 15-to, 16-to latka i słyszy "nie zajdziesz w ciąże przy okresie" a później niespodzianka... Albo cytologia jej źle wychodzi i się biedna martwi że jest chora a to kwestia współżycia. Tak mamy młode kobietki uczyć ? Tak mamy pomagać im się zabezpieczać przed niechcianą ciążą ?

Dodatkowo jest bardzo opryskliwy i nieprzyjemny.... Medicover powinien zwracać większą uwagę na to kogo zatrudnia bo w końcu to moje pieniądze i zdrowie !

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

PAN DOKTOR jest człowiekiem wspaniale wykonującym swoją pracę. Polecił mi jego osobę mój kolega, którego żona jest pacjentką dra. To naprawdę wspaniały fachowiec. Miałam poważne problemy z zaniedbaną nadżerką. Było naprawdę bardzo źle bo podejrzewano komórki nowotworowe. Brak wylewności uważam za mądrość ze strony dra. On po prostu robił swoje a mówił tyle ile czuł, że może mi powiedzieć. Nie chodzi o ukrycie prawdy ale o ograniczenie niepotrzebnej paniki. Tym bardziej wtedy gdy nic nie jest pewnego. Bo okazało się, że komórek nowotworowych nie było (cudem!). Dr jest BARDZO DOKŁADNY! ...PAN DOKTOR jest człowiekiem wspaniale wykonującym swoją pracę. Polecił mi jego osobę mój kolega, którego żona jest pacjentką dra. To naprawdę wspaniały fachowiec. Miałam poważne problemy z zaniedbaną nadżerką. Było naprawdę bardzo źle bo podejrzewano komórki nowotworowe. Brak wylewności uważam za mądrość ze strony dra. On po prostu robił swoje a mówił tyle ile czuł, że może mi powiedzieć. Nie chodzi o ukrycie prawdy ale o ograniczenie niepotrzebnej paniki. Tym bardziej wtedy gdy nic nie jest pewnego. Bo okazało się, że komórek nowotworowych nie było (cudem!). Dr jest BARDZO DOKŁADNY! Jest miłym i ciepłym człowiekiem z delikatnym podejściem. Jest rzeczowy kiedy trzeba być rzeczowym i tyle. Mojej mamie uratował życie stawiając WŁAŚCIWĄ diagnozę po 6 ciu miesiącach leczenia u innego ginekologa.
Szczerze polecam wszystkim paniom.

WięcejMniej
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo polecam.Jestem jego pacjentką od 2007roku.,miałam bardzo nieregularne miesiączki, przez 3 lata starałam się zajść w ciążę i nikt z innych lekarzy nie mógł mi pomóc. Dodam jeszcze, że moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Dlatego naprawdę się bałam, czy będę mogła zajść i urodzić zdrowe dziecko. To on zaproponował mi wykonanie różnych badań, o któych inni lekarze wcale mi nie mówili. To po jego leczeniu udało mi się zajść dwa razy w ciążę i urodzić zdrową dwójkę brzdąców. Naprawdę będę mu za to wdzięczna do końca życia. A leki, ...

Bardzo polecam.Jestem jego pacjentką od 2007roku.,miałam bardzo nieregularne miesiączki, przez 3 lata starałam się zajść w ciążę i nikt z innych lekarzy nie mógł mi pomóc. Dodam jeszcze, że moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Dlatego naprawdę się bałam, czy będę mogła zajść i urodzić zdrowe dziecko. To on zaproponował mi wykonanie różnych badań, o któych inni lekarze wcale mi nie mówili. To po jego leczeniu udało mi się zajść dwa razy w ciążę i urodzić zdrową dwójkę brzdąców. Naprawdę będę mu za to wdzięczna do końca życia.
A leki, które miałam wcześniej przepisywane na wywołanie miesiączek ( luteina), stosowałam później ciągle w pierwszych miesiącach ciąży ( bo plamiłam i lekarz powiedział, że to niestety ryzyko poronienia), a w ulotce jest napisane, że są bezpieczne dla dziecka. To chyba normalne, że wizyty w ciąży miałam co miesiąc ( każda moja koleżanka w ciązy tak chodziła), ale zawsze jak miałam wątpliwości to mogłam do niego zadzwonić na komórkę.Rozpisałam się strasznie, ale naprawdę polecam go bardzo dziewczyny z całego serca ❤.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do dr Laktineh trafiłam przypadkiem - powodem było krwawienie w 6 tc, które niestety okazało się oznaką poronienia samoistnego. Doktor przeprowadził badanie w sposób bardzo profesjonalny i dokładny. Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak rozmowa na ten bardzo trudny temat - doktor fachowo wszystko mi wyjaśnił, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania, był opanowany, spokojny i ten spokój przeniósł się na mnie. Cała sytuacja była dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem, ale ta wizyta sprawiła, że spojrzałam na całą sprawę z innej strony. Pojawiła się w mojej głowie nadzieja, a przede ...


Do dr Laktineh trafiłam przypadkiem - powodem było krwawienie w 6 tc, które niestety okazało się oznaką poronienia samoistnego. Doktor przeprowadził badanie w sposób bardzo profesjonalny i dokładny. Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak rozmowa na ten bardzo trudny temat - doktor fachowo wszystko mi wyjaśnił, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania, był opanowany, spokojny i ten spokój przeniósł się na mnie. Cała sytuacja była dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem, ale ta wizyta sprawiła, że spojrzałam na całą sprawę z innej strony. Pojawiła się w mojej głowie nadzieja, a przede wszystkim nie winię siebie za to co się stało - a to moim zdaniem najlepsza droga do tego, aby pogodzić się z losem i żyć dalej. Szczerze polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor od początku prowadzi moją ciążę i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. W razie wątpliwości zawsze mogę zadzwonić czy też napisać do Pana Doktora I nigdy nie ma z tym problemu. Dla mnie to jest lekarz z powołania a takich teraz ciężko znaleźć i dlatego cieszę się, że to właśnie tutaj trafiłam i zawsze z ręką na sercu polecam tego lekarza, bo wiem, że dla każdej kobiety ważne jest by lekarz miał szacunek do pacjentki, bezboleśnie badał i omawiał każdy szczegół. Mogła bym tak godzinami pisać. Jestem ...

Pan Doktor od początku prowadzi moją ciążę i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. W razie wątpliwości zawsze mogę zadzwonić czy też napisać do Pana Doktora
I nigdy nie ma z tym problemu. Dla mnie to jest lekarz z powołania a takich teraz ciężko znaleźć i dlatego cieszę się, że to właśnie tutaj trafiłam i zawsze z ręką na sercu polecam tego lekarza, bo wiem, że dla każdej kobiety ważne jest by lekarz miał szacunek do pacjentki, bezboleśnie badał i omawiał każdy szczegół. Mogła bym tak godzinami pisać. Jestem dopiero na półmetku ciąży a już mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nie zmieniła bym lekarza prowadzącego za nic :) Po prostu wspaniały ginekolog i tyle :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem jakiego miałam okazję poznać. Jest przede wszystkim bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest cierpliwy, upewnia się czy pacjentka uzyskała wszystkie odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Pan doktor jest również bardzo delikatny w trakcie wykonywania badania. Jestem mu bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę w trakcie bardzo trudnego dla mnie doświadczenia jakim było poronienie. Poświęcił mi wiele czasu, mimo że miał mnóstwo innych pacjentek. Jest po prostu ludzki. Jest mi tylko strasznie przykro, że nie pracuje już w szpitalu, bo jako położnik jest więcej niż Doskonały. ...

Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem jakiego miałam okazję poznać. Jest przede wszystkim bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest cierpliwy, upewnia się czy pacjentka uzyskała wszystkie odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Pan doktor jest również bardzo delikatny w trakcie wykonywania badania. Jestem mu bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę w trakcie bardzo trudnego dla mnie doświadczenia jakim było poronienie. Poświęcił mi wiele czasu, mimo że miał mnóstwo innych pacjentek. Jest po prostu ludzki. Jest mi tylko strasznie przykro, że nie pracuje już w szpitalu, bo jako położnik
jest więcej niż Doskonały. Może jednak wroci??? Mam nadzieję, że czas i rutyna nie zmienią jego podejścia do swojej pracy.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Doktor Laktineh prowadził moją ciążę, był bardzo dokładny, wszystko jasno i czytelnie wyjaśniał. Odpowiadał na każde pytanie. Udało się, że doktor był przy porodzie w szpitalu na Inflanckiej, gdzie rodziłam swojego synka. Widząc, że akurat rodzi Jego pacjentka odrazu się zainteresował, był obecny cały poród, który z przyczyn losowych zakończył się cc. Po porodzie doktor również zainteresował się moim stanem. Teraz nadal jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Będąc w gabinecie czuje się traktowana indywidualnie i profesjonalnie i co jeszcze - nie czuje, że już, że szybko bo następny ...


Doktor Laktineh prowadził moją ciążę, był bardzo dokładny, wszystko jasno i czytelnie wyjaśniał. Odpowiadał na każde pytanie. Udało się, że doktor był przy porodzie w szpitalu na Inflanckiej, gdzie rodziłam swojego synka. Widząc, że akurat rodzi Jego pacjentka odrazu się zainteresował, był obecny cały poród, który z przyczyn losowych zakończył się cc. Po porodzie doktor również zainteresował się moim stanem. Teraz nadal jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Będąc w gabinecie czuje się traktowana indywidualnie i profesjonalnie i co jeszcze - nie czuje, że już, że szybko bo następny pacjent. Doktor poświęca tyle czasu ile trzeba.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wizyta jak wszystkie dotychczas w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzenie ciąży w wykonaniu tego lekarza to prowadzenie przez duże P. Można liczyć na pełne wsparcie zarówno w prawidłowo przebiegającej ciąży, jak i w momentach, kiedy jej przebieg nieco sie komplikuje. Pan Doktor zawsze podkreśla, że w przypadku wątpliwości lub niepewności można kontaktować się z nim telefonicznie. Korzystając z tej możliwości czułam zaangażowanie lekarza, brak pośpiechu z jego strony. Jako ciężarna w drugiej już ciąży mam porównanie do sposobu traktowania przez lekarzy w pierwszej ciąży i zdecydowanie to właśnie tym ...


Wizyta jak wszystkie dotychczas w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Prowadzenie ciąży w wykonaniu tego lekarza to prowadzenie przez duże P. Można liczyć na pełne wsparcie zarówno w prawidłowo przebiegającej ciąży, jak i w momentach, kiedy jej przebieg nieco sie komplikuje. Pan Doktor zawsze podkreśla, że w przypadku wątpliwości lub niepewności można kontaktować się z nim telefonicznie. Korzystając z tej możliwości czułam zaangażowanie lekarza, brak pośpiechu z jego strony. Jako ciężarna w drugiej już ciąży mam porównanie do sposobu traktowania przez lekarzy w pierwszej ciąży i zdecydowanie to właśnie tym razem czuje się zaopiekowana w 100%. Co bardzo ważne p. Doktor nie robi zbędnej ilości badań w przypadku prawidłowo przebiegającej ciąży, żeby niepotrzebnie nie nadwyrężać zarówno dziecka, jak i organizmu kobiety. Serdecznie polecam!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat