lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Lekarz bardzo niemiły, opryskliwy i nie pomocny. Bardzo protekcjonalny i oceniający. Doktor wykazał bardzo mało empatii i nie chciał słuchać. Czułam się nie chciana w jego gabinecie. Gdybym na niego trafiła jako mojego pierwszego ginekologa na pewno bym się zniechęciła do ginekologów, na szczęście mam za sobą lata z dobrymi lekarzami wiec wiem ze ten poprostu jest profesjonalny.

Nie polecam lekarza Maamoun Laktineh! Lek. M. Laktineh moim zdaniem jest złym, niewiarygodnym, pozbawionym empatii i kultury osobistej lekarzem. Jestem pacjentką bez objawów, byłam na wizycie kontrolnej / okresowej, którą wykonuję w moim wieku co 2 lata. Zależało mi na skierowaniu na USG narządów rodnych i piersi w związku z wieloma zmianami w ciele kobiety podczas MENOPAUZY. Lekarz M. Laktineh jest osobą bez podstawowej kultury osobistej i szacunku dla pacjenta. Nie słucha, nie bierze pod uwagę ważnych informacji mające wpływ na jakość badania. Skutkiem czego badanie ginekologiczne było bardzo bolesne. Zły dobór rozmiaru wziernika! Wziernik wepchnięty bardzo inwazyjnie w suchą pochwę, co wywołało przeszywający ból i mój krzyk. Pobranie rozmazu do badania cytologicznego również bardzo bolesne co było zaskakujące, ponieważ nie przypominam sobie takiej reakcji mojego ciała przez 30 lat. Lekarz badał mnie w prywatnym ubraniu, uważam że to kolejne przekroczenie granic zwłaszcza podczas badania organów rodnych. Mam wątpliwości, czy pobrana próbka do badania cytologia nie została zanieczyszczone. Druga wizyta u ginekologa odbyła się w celu przekazania i omówienia wyników badania cytologii. Lekarz nie przeczytał mi wyniku badania cytologicznego, nie zapoznał mnie z treścią badania, nie wytłumaczył mi opisu. Nie omówił ze mną powodu „złego” wyniku badania ani możliwych sposobów leczenia. Usłyszałam na 9 linijek tekstu opisu zdawkowe: Wszystko jest w porządku. Ma pani zapalenie! I wręczył mi wydrukowany opis. Poinformowałam lekarza – nie mam ze sobą okularów do czytania. Aby odczytać wynik badania, musiałam siedząc na krześle położyć kartkę z opisem na podłodze! Lekarz miał opis w komputerze, który bez problemu można było powiększyć na ekranie, abym spokojnie przeczytała i omówiła go z lekarzem. Doczytałam jedynie … Zmiany odczynowe związane z: zapaleniem i/lub typową regeneracją Zadałam pytanie o treść powyżej cytowanego opisu. Usłyszałam aroganckie: już pani mówiłem, pani nie rozumie? Oczywiście że nie rozumiem, nie mam objawów, lekarz w czasie pierwszej wizyty podczas badania stwierdził: - wszystko jest OK. Lekarz bez omówienia ze mną kwestii " zapaleniem i/lub typową regeneracją" przepisał mi tabletki dopochwowe stosowane w bakteryjnym zapaleniu pochwy! W ulotce opisane są szeroko możliwe skutki uboczne m.in.: kandydoza pochwy, uczucie pieczenia w obrębie sromu i pochwy, zapalenie sromu i pochwy, SUCHOŚĆ POCHWY. Na koniec lek. M. Laktineh dwukrotnie okłamał mnie 16.01 i 30.01. że nie ma dostępu do systemu. W związku z tym 30.01 nie zapoznał się z moimi wynikami badań USG, które mi zapisał i które wykonałam w placówce przy ul. Górnośląskiej. Wiedzę swoją o wynikach oparł na moich słowach, zapewnieniu, że nie ma żadnych zmian. 3 innych lekarzy w różnym czasie m.in: 17.01 i 27.01. przy badaniach USG w placówce przy ul. Górnośląskiej bez problemu miało dostęp do systemu. Nigdy nie trafiłam na tak złego i aroganckiego ginekologa w Polsce i za granicą.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego Doktora. Zawsze odpowie na najbardziej skomplikowane moje pytania i zleci potrzebne badania. Doskonale dobrał mi leczenie hormonalne przy mojej ciężkiej menopauzie. Polecam tego lekarza z pełną odpowiedzialnością.

Polecam tego lekarza z pełną odpowiedzialnością.

Po 16 latach cierpienia przy każdej miesiączce i bardzo wielu wizyt u różnych ginekologów, którzy wmawiali mi że bóle przy miesiączce oraz silne krwotoki to normalna sprawa i wiele kobiet tak ma ,trafiłam do Dr.Laktineh . Pan Doktor po trzech wizytach odmienił moje życie . Bóle i krwotoki zniknęły natychmiast po zrobieniu badań i dobraniu odpowiednich leków. Same wizyty oraz badania przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze . Drogie Panie jeśli szukacie rzetelnego a przy tym sympatycznego lekarza to zdecydowanie polecam Dr.Laktineha .

Pan Doktor po trzech wizytach odmienił moje życie .
Same wizyty oraz badania przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze .

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Była to moja druga wizyta u niego i muszę powiedzieć, że nie miałam jeszcze okazji spotkać doktora z takimi medycznymi kompetencjami i wiedzą. Miałam poczucie iż rozmawiam z Wielkim Specjalistą....polecam

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.
Miałam poczucie iż rozmawiam z Wielkim Specjalistą....polecam

Wizyta u doktora była moją pierwszą wizytą u ginekologa. Doktor wykonał badania, nie informując mnie w ogóle co robi i nie tłumacząc co się dzieje. Nie wziął pod uwagę tego, że mogę być zestresowana. Po wykonaniu badań na moje pytania odpowiadał zdawkowo i niechętnie, nie wyczerpał moich wątpliwości. Odniosłam również wrażenie, że miał do mnie stosunek oceniający. Pierwsza wizyta u ginekologa była dla mnie bardzo stresująca, następnym razem postaram się znaleźć bardziej empatycznego lekarza.

Super Lekarz. Wkońcu trafilam na fachowca wielkiej klasy! Polecam wszystkim problemowym Paniom. Po długiech i licznych konsultacjach u innych ginekologow ,Pan Doktor pomógł mi po 2wizycie. Polecam serdecznie

Super Lekarz. Wkońcu trafilam na fachowca wielkiej klasy!
Polecam wszystkim problemowym Paniom.
Polecam serdecznie

Wspaniały lekarz ,cudowny, ,rzeczowy,bez olewania....wiedza medyczna ogrmna 😂 nie da sobie wejść na głowę.... Jestem pod Wrażeniem wielkim...Nikt mi tak nie pomógł jak Pan Doktor L. Polecam

Jestem pod Wrażeniem wielkim...Nikt mi tak nie pomógł jak Pan Doktor L.
Polecam

Nie polecam Pana Doktora. Był dla mnie bardzo niemiły. Zero współczucia i empatii tym bardziej, że mam bogatą historię choroby za sobą. Może miał zły dzień, nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Decydując się na taki zawód trzeba wiedzieć jak postępować z ludźmi. W mojej pracy, klienci nie pytają czy mam ochotę poświęcić im czas. Poczułam się jak intruz w gabinecie. Wizytę przepłakałam i szczerze powiedziawszy płaczę do tej pory. Panie Doktorze, jeśli Pan to przeczyta...może warto już rozważyć przejście na emeryturę. Nigdy więcej wizyty u Pana.

Pan Doktor jest moim lekarzem od 12 już lat. Zawsze poważny dokładnie analizujący moje wyniki i obawy. Trafine stawia diagnozy i nogdy jeszcze się nie pomylił, a jeśli nie jest pewien czegoś zleca mi dodatkowe badania. Z Nim urodziłam dwójkę swoich cudownych dzieci, pierwsze w szpitalu bielański a Zuzię na Inflanckiej. Szkoda, że już nie pracuje szpitalu, bo był tam znakomitym położnikiem. Polecam i pozdrawiam serdecznie. Marzena Nawrotny z Zuzią i Olą.

Pan Doktor jest moim lekarzem od 12 już lat.
Zawsze poważny dokładnie analizujący moje wyniki i obawy.
Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Marzena Nawrotny z Zuzią i Olą.