lek. dent. Maciej Anioła

Chirurg ogólny, Stomatolog

Podpisał umowę z NFZ na prowadzenie usług w Kłodzku dla ubezpieczonych. Wcześniej prowadził prywatny gabinet w Słupcu, gdzie wyrobił sobie opinię drogiego, ale nieskutecznego - wykonane protezy uwierały. Opinia oparta na zgodnych spostrzeżeniach własnych i wszystkich pięciu poznanych byłych pacjentów z rejonu Słupca. Oszczędza na dezynfekcji, sterylizacji i korzystaniu z wyjałowionych materiałów jednorazowego użytku. Również na stosowaniu droższych tworzyw na protezy dla pacjentów z uczuleniami alergicznymi. W kłodzkim gabinecie pacjenci podpisują zakres rzekomo wykonanych usług in blanco. Sytuacja typowa dla Polski. Zbieżna z najwyższym w świecie wskaźnikiem zachorowalności na żółtaczkę ...

Sytuacja typowa dla Polski. Zbieżna z najwyższym w świecie wskaźnikiem zachorowalności na żółtaczkę zakaźną typu B i ...kosztem profesjonalnych usług medycznych. Absolwenci polskich akademii medycznych z Kuwejtu i Z.E.A. otwierają kliniki w Warszawie, siedzibie serwisu, ściągając do pracy ziomków, niekiedy absolwentów najbardziej prestiżowych w świecie wydziałów.

Dentysta uprzejmy ale merytorycznie beznadziejny, wyrywa zęba w pełnym zapaleniu zęba . Zero wyczucia. Podaje nie działające znieczulenie. Radzę się dobrze zastanowić nad wyborem dentysty. Nie polecam zdecydowanie NIE !!!

Szczerze polecam Doktora Anioła, jeśli się boisz dentysty i masz problem z zębami to tylko do niego.

usuwałam zęba do aparatu u pana Macieja nawet nie czułam wszystko trwało może 5 minut ;) przemiły pan naprawdę polecam bardzo uprzejmy miły bezproblemowy. Naprawde polecam

polecam bardzo uprzejmy miły bezproblemowy. Naprawde polecam

Najlepszy dentysta i super pielegniarka! Zwlaszcza dla tych ktorzy sie boja;-). wiecej strachu niz bolu. Polecam!!!

masz problem z ósemkami, tylko do dr Anioły

masz problem z ósemkami, tylko do dr Anioły