Super lekarz,ale przede wszystkim miły człowiek. Interesuje się pacjentką nie tylko w swoim prywatnym gabinecie, ale też w szpitalu!Jestem pacjentką doktora dopiero od pół roku ale pewna jestem że nigdy go nie zmienię.W swoim życiu odwiedziłam już wielu ginekologów ale żaden z nich nie poświęcał mi tyle czasu na objaśnienia co pan doktor.Planujemy z mężem drugą ciąże i nie wyobrażam sobie żeby mógł ją prowadzić inny ginekolog, dr Antczak jest najlepszy.Polecam wszystkim!

Polecam doktora Antczaka z pełną odpowiedzialnością. Wzorowo i z dużą uwagą prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo skrupulatny i dokładny - zleca wiele badań, aby wszystko było pod kontrolą. W gabinecie posiada USG 3D dzięki czemu maluszek jest dokładnie badany na każdej wizycie.

Bardzo dobry lekarz ! Godny polecenia ! Słucha i tłumaczy . Ma czas dla pacjentki. Zawsze pomocny nawet przez telefon . POLECAM !!!

Bardzo dobry fachowiec, miły, kompetentny. Bardzo szybka diagnoza, wszystkie wątpliwości wyjaśni, poświęca dużo czasu pacjentce. Indywidualnie podchodzi do problemu.Polecam wszystkim.

lekarz godny zaufania,leczyłam się w Poznaniu u profesorów i nikt nie potrafił mi pomóc a tu po drugiej wzyce i krótkim pobycie w szpitalu trafna diagnoza

Lekarz jest bardzo miły,kompetentny i BARDZO POLECAM.

Lekarz jest bardzo miły,kompetentny i BARDZO POLECAM.

Najlepszy lekarz!Cierpliwie słucha,jasno wyjaśnia wszelkie kwestie,dba o każdą pacjentke.Ma ogromna wiedzę.Znam wiele dziewczyn,którym bardzo pomógł.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Leszno"?

Halina Strzyszcz

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1

Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44

Ewa Kujawska

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4