dr Maciej Bąk

3,6
3,6
3,4
3,4

Dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do ortopedy. Miałam silne bule w okolicy miednicy i stawów biodrowych. Nie chciałam długo czekać na NFZ więc poszłam prywatnie do Pana Macieja Bąka, który przyjmuje w ŁCM bo w tej placówce musiał bym czekać do końca marca Oczywiście przyjął mnie wytłumaczył mi od czego to może być i na to nie ma rady, a po jakimś czasie może czekać mnie operacja stawu biodrowego że nato niema żadnego leku. Przykro takie coś usłyszeć od lekarza który niby jest od tego fachowcem. Ale kase skasował ...

Nie chciałam długo czekać na NFZ więc poszłam prywatnie do Pana Macieja Bąka, który przyjmuje w ŁCM bo w tej placówce musiał bym czekać do końca marca Oczywiście przyjął mnie wytłumaczył mi od czego to może być i na to nie ma rady, a po jakimś czasie może czekać mnie operacja stawu biodrowego że nato niema żadnego leku. Przykro takie coś usłyszeć od lekarza który niby jest od tego fachowcem. Ale kase skasował nawet mu ręka nie drgneła. Nie polecam. Chciałabym napisac że poszłam do innej placówki gdzie zarejestrowałam sie na NFZ czekałam 8 dni i jóż jestem po pierwszej wizycie gdzie zostałam miło przyjeta jestem po pierwszym zastrzyku, dostałam żel do masażu instrukcje z zestawem ćwiczeń itd. czekam na druga wizyte i zastrzyk. To jest właśnie To!!!

Dobry fachowiec, uprzejmy , wysłucha pacjenta , prowadzi dokładne badanie, według mnie zasługuje na najwyższą ocenę . Polecam.

doktor Macjej Bak ortopewda jest wspanialym lekarzem.Spelnia wszystkie w/w oczekiwania w kontakcje z pacjetem. Jest bardzo dobrym fachowcem,spelnia moje oczekiwania jakie stawiam w odniesieniu od lekarza ktory mnie leczy.Poswieca duzo czasu w rozmawia zemna aby miec pelna wiedze o mojch problemach zdrowotnych.Jest kompetentnym lekarzem. Posiada duza wiedze ze swojejdziedziny.Pacjeci nazywaja Go nasz dr.KILDER.Kilder srodowiska medycznego w Zarach.Polecam tego lekarza rodzinie i znajomym.Takich lekarzy pot6rzeba wiecej.

Lekarz, który mając wyniki badań nie potrafi postawić właściwej diagnozy. Zdecydowanie Go nie polecam. Udałam się do Niego ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, który stwierdził u mnie osteoporozę i w skierowaniu napisał, że prosi o skierowanie przez lekarza ortopedę na badanie gęstości kości /densytometrię/. Pan Doktor Bąk zaprzeczył diagnozie postawionej przez lekarza rodzinnego i nie dał mi skierowania na densytometrię. Nie chcąc ryzykować swoim zdrowiem, narażać się na możliwość złamań, a jednocześnie stosując się do zaleceń lekarza rodzinnego postanowiłam te badanie zrobić prywatnie. Zapłaciłam 60 zł. Badanie to wykazało zaawansowaną osteoporozę. Z powodu braku fachowej wiedzy w diagnozowaniu lub złej woli tego Lekarza poniosłam uszczerbek finansowy oraz z opóźnieniem rozpoczęłam niezbędną kurację.

swietny lekarz! bardzo uprzejmy, poswieca czas pacjentowi. polecam!

swietny lekarz! bardzo uprzejmy, poswieca czas pacjentowi. polecam!