lekarz Maciej Bańkowski

Radiolog

Niedowierzanie. Kilka tygodni czekania na usg poersi,umówiona zaraz po badaniu wizyta(wyczekana) u onkologa i endokrynologa,a doktor się nie zjawia. Wisi kartka,że w dniu dzisiejszym nie przyjmuje. Zero wyjaśniej. Nikt nie zadzwonił,żeby poinformować,żeby nie przychodzić (dzień wolny w pracy kosztował mnie 900zł utraty zarobku plus znalezienie zastępstwa), żeby przełożyć wizytę. Telefon do rejestracji wyłączony,milczy mimo kilkudziesięciu prób przez cały dzień. Nie polecam nikomu. Zero kompetencji,poszanowania pacjentów. Coś okropnego!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Elbląg"?

Miszewskiego 18

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk