lekarz Maciej Białek

Moja opinia będzie bardzo szczera i sprzeczna z większością opinii tutaj. Czytając to mam wrażenie, że wszystkie panie tutaj piszą o innym lekarzu. Po pierwsze jest to lekarz nieprofesjonalny, niesympatyczny, A z powołaniem to on na pewno się minął. Pisząc więcej : na wizytę przyszłam z zmianą w piersi, zestresowana jak nigdy, o czym dobrze wiedział. Zdziwiony zapytał mnie czy oczekuje usg czy jak ? Ton okropny i chamski. Po zobaczeniu obrazu usg(o które poprosiłam) powiedział , że ta zmiana ma cechy złośliwości i trzeba koniecznie biopsje zrobić. Ogólnie to może byc torbiel , Albo kilka połączonych
z sobą. Może nie. Poza tym sama zmiana źle pomierzona( no cóż... nie przyłożył się). Mówiłam, że się martwię i boję. Na co on mi odparł: "nie uspokoje Panią, po wyjściu z gabinetu jeszcze się Pani długo postresuje" . Tak mówi lekarz z powołaniem ?NIE SĄDZĘ. Zero słowa wsparcia , otuchy. Według mnie jest chamskim, pozbawionym empatii lekarzem, wydającym błędne diagnozy. Piszę tą opinię po skonsultowaniu zmiany z specjalistą. A mój GRUCZOLAKOWŁÓKNIAK, nie ma ani jednej cechy złośliwości, A ma typowe cechy gruczolakowłókniaka. To pan szanowny doktor tego nie dostrzegł? A więc można powiedzieć,że zna się na tym jak świnia na gwiazdach. Nie polecam z całego serca, nigdy do niego nie wrócę. Nie prezentuje sobą nic. A przez tą wizytę mam traumę i strasznie bałam się iść do innego lekarza... na szczęście dobrze się skończyło, bez potrzeby biopsji.

Bardzo dobry lekarz,z profesjonalnym podejściem do pracy i do pacjentki. Dokładnie wyjaśnia poszczególne elementy badania jak i postępowanie i leczenie w czasie choroby.Jest lekarzem kompetentnym i można zapytać go o wszystko, wyjaśnia wiele wątpliwości,polecam serdecznie!

Bardzo dobry lekarz,z profesjonalnym podejściem do pracy i do pacjentki.

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejscie , konkretny, nie stresował daremnie jak niektórzy ginekolodzy w czasie prowadzenia ciąży. Bardzo dobrze prowadził moją całą ciążę, również robił mi cesarkę po której bardzo szybko bez komplikacji mogłam zacząć funkcjonować. Przy kolejnej ciąży napewno się do niego zgłoszę:) Polecam:)

Do Dr Białka trafiłam na poczatku 3 trzymestru w 2015 roku.. świetne podejście do pacjentki, baania bezbolesne. Odpowiadał na wszystkie pytania, słuchał, był cierpliwy uśmiechnięty wszystko tłumaczył. Robił mi także cesarskie cięcie w Raciborzu. Polecam z czystym sumieniem. Po porodzie również interesował się mną oraz dzieckiem gdyż okazało się, że córka ma zespół downa. Świetny lekarz !!!

Pełen profesjonalizm, prawdziwy lekarz ktory podchodzi do pacjentki indywidualnie. odpowiada na kazde pytanie jest bardzo uprzejmy naprawde godny polecenia

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na swojej profesji. Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym. Polecam .

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na
swojej profesji.
Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym.
Polecam .

Doskonały lekarz, cierpliwy, słucha, udziela wszelkich informacji. Jest zaangażowany i ma wspaniałe podejście do pacjentki. POLECAM!

Polecam jak najbardziej ! Bardzo kompetentny lekarz,sympatyczny,miły i cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania.

Ja, trafiłam do doktora w 6 tyg. ciąży, badania były bez bolesne , nie stresujące, wszystko tłumaczył, pokazywał. Niestety później okazało się że ciąża przestała się rozwijać , była martwa, ze względu na sytuacje podczas wizyty poświęcił mi dużo czasu, bardzo dokładnie mnie badał. Wykazał się wyrozumiałością i współczuciem.Interesował się moim zdrowiem w szpitalu przed zabiegiem, który właśnie on mi wykonywał, mówił jak to będzie wyglądać, dzięki czemu byłam spokojniejsza i pewna że wszystko dobrze się skończy.Zapewnił mnie,że mimo zabiegu będę mogła zajść ponownie w ciążę.Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza, ma dobre podejście do pacjentki,jest delikatny podczas badań i bardzo uprzejmy.

Sumienny, godny polecenia i życzliwy lekarz. Wzorowo prowadzi ciążę - jestem już szczęśliwą mamą, ma dużą wiedzę,tłumaczy wszystkie niejasności, wizyta trwa kilkanaście minut,dużym plusem jest to, że pacjentka ma osobny monitor i widzi dokładnie swoje maleństwo.