lekarz Maciej Białek

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejscie , konkretny, nie stresował daremnie jak niektórzy ginekolodzy w czasie prowadzenia ciąży. Bardzo dobrze prowadził moją całą ciążę, również robił mi cesarkę po której bardzo szybko bez komplikacji mogłam zacząć funkcjonować. Przy kolejnej ciąży napewno się do niego zgłoszę:) Polecam:)

Bardzo dobry lekarz,z profesjonalnym podejściem do pracy i do pacjentki. Dokładnie wyjaśnia poszczególne elementy badania jak i postępowanie i leczenie w czasie choroby.Jest lekarzem kompetentnym i można zapytać go o wszystko, wyjaśnia wiele wątpliwości,polecam serdecznie!

Bardzo dobry lekarz,z profesjonalnym podejściem do pracy i do pacjentki.

Do Dr Białka trafiłam na poczatku 3 trzymestru w 2015 roku.. świetne podejście do pacjentki, baania bezbolesne. Odpowiadał na wszystkie pytania, słuchał, był cierpliwy uśmiechnięty wszystko tłumaczył. Robił mi także cesarskie cięcie w Raciborzu. Polecam z czystym sumieniem. Po porodzie również interesował się mną oraz dzieckiem gdyż okazało się, że córka ma zespół downa. Świetny lekarz !!!

Ja, trafiłam do doktora w 6 tyg. ciąży, badania były bez bolesne , nie stresujące, wszystko tłumaczył, pokazywał. Niestety później okazało się że ciąża przestała się rozwijać , była martwa, ze względu na sytuacje podczas wizyty poświęcił mi dużo czasu, bardzo dokładnie mnie badał. Wykazał się wyrozumiałością i współczuciem.Interesował się moim zdrowiem w szpitalu przed zabiegiem, który właśnie on mi wykonywał, mówił jak to będzie wyglądać, dzięki czemu byłam spokojniejsza i pewna że wszystko dobrze się skończy.Zapewnił mnie,że mimo zabiegu będę mogła zajść ponownie w ciążę.Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza, ma dobre podejście do pacjentki,jest delikatny podczas badań i bardzo uprzejmy.

Pełen profesjonalizm, prawdziwy lekarz ktory podchodzi do pacjentki indywidualnie. odpowiada na kazde pytanie jest bardzo uprzejmy naprawde godny polecenia

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na swojej profesji. Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym. Polecam .

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na
swojej profesji.
Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym.
Polecam .

Doskonały lekarz, cierpliwy, słucha, udziela wszelkich informacji. Jest zaangażowany i ma wspaniałe podejście do pacjentki. POLECAM!

Polecam jak najbardziej ! Bardzo kompetentny lekarz,sympatyczny,miły i cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania.

Sumienny, godny polecenia i życzliwy lekarz. Wzorowo prowadzi ciążę - jestem już szczęśliwą mamą, ma dużą wiedzę,tłumaczy wszystkie niejasności, wizyta trwa kilkanaście minut,dużym plusem jest to, że pacjentka ma osobny monitor i widzi dokładnie swoje maleństwo.

świetny specjalista, kompetentny i miły, wszystkim polecam!

świetny specjalista, kompetentny i miły, wszystkim polecam!