lekarz Maciej Bielickilekarz Maciej Bielicki - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Bielicki

Internista

Doktor Maciej Bielicki jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu.

Początkowo swoją wiedzę i umiejętności zdobywał podczas tysięcy wizyt internistycznych w całodobowej pomocy lekarskiej oraz licznych stażach, które były wprowadzeniem do pracy jako lekarza chorób wewnętrznych.

Aktualnie poza ciągłym zyskiwaniem doświadczenia w leczeniu jednostek chorobowych wynikających z profilu Kliniki, w której ma możliwość pracować pod okiem wspaniałych specjalistów, regularnie przyjmuję jako internista w przychodniach oraz uczestniczy w licznych kursach dokształcających.

Znajomość języków obcych: j. angielski

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego Wielu sukcesów doktorze życzę

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę

Choruje na zaburzenia pracy tarczycy od kilku lat. Trafiałam do wielu lekarzy, którzy nie traktowali moich problemów poważnie. Powoli traciłam nadzieję, że trafię do lekarza, który mnie wysłucha i indywidualnie potraktuje mój problem. Pan doktor mimo młodego wieku wykazuje się ogromną wiedzą medyczną. Jest zaangażowany i stara się pomóc. Leczenie, które zostało zastosowane w moim przypadku okazało się trafne. Czuję się dużo lepiej i cieszę się, że po tylu nieudanych wizytach u innych "specjalistow" trafilam na osobę kompetentną. Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu, kto stracił wiarę w służbę zdrowia.

Do Pana doktora trafiłem zupełnie przypadkiem. Już od początku wizyty wiedziałem, że lepiej trafić nie mogłem. Pan Maciej dokładnie mnie wysłuchał i nie zbagatelizował mojego problemu. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył. To lekarz z ogromną empatią i zaangażowaniem. Szkoda, że w obecnych czasach tak niewielu lekarzy angażuje się w swoją pracę. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i życzę wielu sukcesów.

Pełen profesjonalizm,czuć świeżość wiedzy i nowinek z świata medycyny.Lelarz uprzejmy,który poświęca czas pacjentowi,bez problemu kieruje na badania i jest szczegółowy w tym co robi.Diagnoza postawiona dobrze,leczenie udane.Dziękuję doktorze. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Lekarz z powołania. Miły, sympatyczny, wysłucha i trafnie postawi diagnozę. Będąc na wizycie nie odczuwa sie, że jest się punktami z NFZ. Polecam👍

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Wszystko zawsze wytłumaczy w zrozumiały sposób. Nigdy się nie zawiodłam. Więcej takich lekarzy proszę! 😊

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna oraz przyjemna wizyta, trafna diagnoza. Poza profesjonalizmem, rownież indywidualne podejście do pacjenta. Polecam dr. Macieja.

Bardzo uprzejmy, kompetentny i pełen ciepła lekarz. Na spokojnie wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości, trafnie zdiagnozował. Solidny, cierpliwy. Polecam.

Profesjonalny, uprzejmy, rzeczowy o dużej kulturze osobistej lekarz. Mimo młodego wieku bardzo dobry diagnosta. Polecam.

Bardzo miły pan dr, widać że z powołania, bardzo mi pomógł, życzliwy i wyrozumiały. Godny zaufania i polecenia!

Godny zaufania i polecenia!