lekarz Maciej Bielickilekarz Maciej Bielicki - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Bielicki

Doktor Maciej Bielicki jest lekarzem z ukończonym szkoleniem specjalizacyjnym z Chorób Wewnętrznych w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu.

Początkowo swoją wiedzę i umiejętności zdobywał podczas tysięcy wizyt internistycznych w całodobowej pomocy lekarskiej oraz licznych stażach, które były wprowadzeniem do pracy jako lekarza chorób wewnętrznych.

Aktualnie poza ciągłym zyskiwaniem doświadczenia w leczeniu jednostek chorobowych wynikających z profilu Kliniki, w której ma możliwość pracować pod okiem wspaniałych specjalistów, regularnie przyjmuję jako internista w przychodniach oraz uczestniczy w licznych kursach dokształcających.

Znajomość języków obcych: j. angielski

Jestem pod ogromnym wrażeniem dzisiejszej wizyty. Taki lekarz to skarb. Pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta. Do tego wszystkiego rzeczowy, konkretny,sympatyczny, kulturalny i bardzo przystojny. Szóstka z plusem :)

Jestem pod ogromnym wrażeniem dzisiejszej wizyty. Taki lekarz to skarb.

Bardzo polecam Pana doktora, sumienny, kompetentny, bardzo dokładny. Zleca dużo badań, wnikliwie analizuje wyniki, nie śpieszy się z antybiotykami. Jest empatyczny i wrażliwy, pochyla się nad pacjentem. Pan doktor wyprowadził mnie (jako trzeci lekarz) z poważnej choroby, na pewno będę korzystać na stałe z jego wiedzy i doświadczenia. Jeszcze raz polecam, jest godny zaufania.

Pan dr Maciej jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałem na swojej drodze a ze wzgledu na wiele chorób widziałem dużo specjalistów. 1. Indywidualne podejście do pacjenta 2. Dokładne badanie 3. Omówienie planu leczenia 4. Wzbudza zaufanie 5. Wysoka kultura osobista

1. Indywidualne podejście do pacjenta
2. Dokładne badanie
3. Omówienie planu leczenia
4. Wzbudza zaufanie
5. Wysoka kultura osobista

Polecam , lekarz z wielkim zaangażowaniem i świetnym podejściem do pacjenta. Wywiad , badanie , omówienie przypadłości. Tłumaczy co będzie do zrobienia , jakie badania i co będzie się działo dalej w trakcie leczenia.

Polecam , lekarz z wielkim zaangażowaniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Cudowny Doktor. Profesjonalizm, kompetencja i niebywała empatia charakteryzują Pana Doktora. Z uwagą analizuje wszystkie wyniki badań, nie skupia się tylko na wąskim fragmencie. Po 3 latach wędrówek po lekarzach różnych specjalizacji doktor wyleczył mnie z silnej niedokrwistości. Dociekał i zlecał dodatkowe badania. Wyjaśnił mi za co odpowiadają poszczególne parametry i na co wpływają. Wszystko z uwaznością i poświęconym czasem. Dziękuje.

Dziękuje.

Wspaniały Lekarz ! Pan Doktor podjął się diagnostyki moich dolegliwości, pomimo, że wielu lekarzy dawno się poddało i insynuowali abym wybrała się do psychiatry. Aktualnie mam diagnozę, leczenie i czuje się świetnie. Dziękuję

Aktualnie mam diagnozę, leczenie i czuje się świetnie. Dziękuję

O doktorze Bielickim usłyszałem w pracy, jest lekarzem prowadzącym kilku osób z naszej korporacji. Tak jak i moi koledzy, jestem bardzo zadowolony z wizyty. Doktor szczegółowo omówił ze mną mój problem i przedstawił schemat leczenia. Lekarz z powołania. Polecam

Doktor Bielicki jest godnym polecenia lekarzem. Bada niezwykle dokładnie. Diagnoza prawidłowa leczenie zadziałało. Pan doktor co prawda bardzo skracał wywiad, i wyciągał na najwazniejsze rzeczy chyba ze względu na ilość czasu - pacjent co 15 minut - trochę mało!

Dzień dobry. Pan doktor Maciej Bielicki jest bardzo uprzejmym o wysokiej kulturze lecz młodym lekarzem co początkowo mnie nie przekonywało. Jak poprzednicy pisali, wywiad i badanie bardzo dokładne - wstepna diagnoza zostala postawiona na pierwszej wizycie, skierowanie na odpowiednie badania i wszystko potwierdzone. Jako minus : wyszedłem z trzema nowymi rozpoznaniami :-)

Dzień dobry.

Pan Doktor to rzetelny fachowiec. Skrupulatnie przeprowadza wywiad i badanie fizykalne, po czym ordynuje skuteczne leczenie. W miłej atmosferze wyjaśnia wszelkie zawiłości związane z problemem zdrowotnym. Serdecznie polecam