lekarz Maciej Bielickilekarz Maciej Bielicki - zdjęcie profilowe

lekarz Maciej Bielicki

Internista

Doktor Maciej Bielicki jest lekarzem w trakcie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu.

Początkowo swoją wiedzę i umiejętności zdobywał podczas tysięcy wizyt internistycznych w całodobowej pomocy lekarskiej oraz licznych stażach, które były wprowadzeniem do pracy jako lekarza chorób wewnętrznych.

Aktualnie poza ciągłym zyskiwaniem doświadczenia w leczeniu jednostek chorobowych wynikających z profilu Kliniki, w której ma możliwość pracować pod okiem wspaniałych specjalistów, regularnie przyjmuję jako internista w przychodniach oraz uczestniczy w licznych kursach dokształcających.

Znajomość języków obcych: j. angielski

Profesjonalny, uprzejmy, rzeczowy o dużej kulturze osobistej lekarz. Mimo młodego wieku bardzo dobry diagnosta. Polecam.

Bardzo miły pan dr, widać że z powołania, bardzo mi pomógł, życzliwy i wyrozumiały. Godny zaufania i polecenia!

Godny zaufania i polecenia!

Projesjonalne podejście do pacjenta. Słucha i odpowiada. Wszystko dokładnie wytłumaczył.Wysoka kultura osobista. Godny polecenia.