Maciej Binek

Neurolog

Byłam na kilku wizytach u Pana dr. Na większości był uprzejmy, wizyty jednak trwały bardzo krótko, ale może to kwestia mojej przypadłości - dość oczywiste leczenie. Na pewno nie można Mu zarzucić braku diagnostyki, na pierwszej wizycie skierowanie na wszystkie potrzebne w diagnostyce różnicowej badania, dokładny wywiad. Ogólnie jestem zadowolona i polecam leczenie u Pana Doktora :)

Dzięki trafnej diagnozie dr Binka żyję. Przez prawie dwa lata szukałam pomocy z powodu bólu głowy. Wmawiano mi, że jestem nerwowa i spięta. Dopiero dr Binek, bez wahania zlecił mi rezonans magnetyczny, Okazało się, że mam guza mózgu. Jestem już po operacji i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję.

Przepraszam może na mnie trafiło ale ja nie jestem zadowolon..z wizyty u pana dr-a nie pomógł mi, wyczuwałam zarozumiałość i niechęć dalszej rozmowy, chce to mi da skierowanie, na operację ale ja chcę bez operacji.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla życia i zdrowia.

Miły, uprzejmy, kompetentny. W przypadku padaczki, na
podstawie wyników badań, zasugerował termin całkowitego
wyleczenia w przypadku niewystępowania ataków i pod warunkiem
przyjmowania leków. Obecnie czuję się coraz lepiej i nie mam
ataków już od ponad pół roku. Potrafi w fachowy i prosty
sposób wytłumaczyć rodzaj choroby oraz ogólne zagrożenie dla
życia i zdrowia.

Jest to lekarz godny zaufania.Leczy moją mamę ,jest ona chora na parkinsona.Bardzo jej pomógł,dostosował jej dobre leki ,dzięki którym może dobrze funkcjonować.To on rozpoznał u niej tą chorobę.Lekarz godny polecenia

Wspaniały lekarz,godny polecenia,dobry lekarz i miły dla pacjentów,a przy tym bardzo kompetentny

Jest lekarzem kompetentnym, uprzejmym,wzbudza zaufanie. I co najważniejsze do leczenia na kasę chorych tak samo podchodzi kompetentnie jak na wizycie prywatnej. Oby więcej takich lekarzy.

Zdecydowanie polecam tego lekarza,bardzo szybko postawił diagnozę,wzbudza zaufanie,przy tym jest bardzo sympatyczny.

Oby wszyscy lekarze byli tak kompetentni w swojej służbie dla pacjenta i traktowali swój zawód jak powołanie, a nie rzemiosło.

Jest bardzo grzeczny i miły. Robi wrażenie dobrego fachowca. Poczułam ulgę po zaproponowanych mi lekach. Jest godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz