lekarz Maciej Błaszczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jeśli komuś życie miłe niech omija ten skansen szerokim łukiem. Po niewłaściwym usunięciu zmiany zmuszona byłam szukać pomocy gdzie indziej. Do tego zapłaciłam za to znaczną kwotę. W sumie nie ma się co dziwić dzisiejsza medycyna jest jaka jest. To przykre ale niestety prawdziwe.

Doktor wysokiej klasy specjalista cudowny człowiek, cudowne podejście do pacjenta pomocny i bardzo oddany lekarz z powołania, który jest dla nas by nam pomagać i wspierać. W całości oddaje się swojej pracy widać, że bycie lekarzem to pasja, która nie wypala się z biegiem czasu wręcz przeciwnie umacnia się i jest jeszcze silniejsza. Cudowny człowiek mający niesamowity dar jego ematia rozgrzewa serca 💕 pacjentów a także rodzinę widząc i doświadczając jego zaangażowania i oddania.

Bardzo dobry lekarz miły, zainteresowany pacjentem,znający swój zawód,który rzetelnie wykonuje.Polecam.

brak zainteresowania chorym, brak informacji

brak zainteresowania chorym, brak informacji

Jestem po operacji, którą wykonał doktor Błaszczyński.. wszystko się ładnie goi blizna jest niewielka.. Polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.