lek. dent. Maciej Bloch

Lecze sie u Pana doktora juz chyba 10 lat. I moj maz rowniez. Nie znam lepszego lekarza. Mam do Pana doktora 100% zaufania. Jezdze do Pana doktora 25 km i nawet nie pomyslalam o stomatologu w swoim miescie. Milo. Bezbolesnie i fachowo. Zadnych problemow ze zrobionymi zebami. Polecam.

Uczęszczam do dr Blocha od 10 lat, moja rodzina również. Pan dr niejednokrotnie ma spóźnienia, ponieważ przyjmuje nagłe przypadki. Rozumiem, że jak ktoś płaci, to wymaga. Jednakże tak długo już uczęszczam na wizyty u Pana dr, że wiem, iż warto na niego czekać. Bardzo dobry fachowiec, rzetelny. Nie "skasuje" za byle co. Mam do niego stuprocentowe zaufanie. Zbyt długo korzystam z jego usług, żebym mogła się skarżyć. W Ciągu tych 10ciu lat ani razu nie miałam jakichkolwiek problemów z zębami po jego interwencji. Gorąco polecam! Moim skromnym zdaniem, jeden z lepszych fachowców w StG. Ludzie z Gdańska "biją się", żeby dostać u niego miejsce.

Byłam u Pana Blocha i dzięki tej wizycie uwierzyłam, że do dentysty można iść bezstresowo z szerokim uśmiechem na twarzy. Zero bólu!! Przemiły dentysta jak i jego asystentka!! Miałam skomplikowane leczenie kanałowe, które zostało wykonane szybko, sprawnie i co najważniejsze DOKŁADNIE! Dentysta ten jest wart każdej złotówki!!! Polecam wszystkim! U innych dentystów przeżywałam wręcz katusze! Gdy poszłam do Pana Blocha, to wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy, żadnego bólu! Wreszcie przekonałam się, że wizyta u dentysty może być przyjemna i bezbolesna!

Dentysta profesjonalny , z sercem i bardzo miły drugi pan dentysta też profesjonalista bardzo miły i dokładny . Usługi na wysokim poziomie polecam warto .

Najlepszy dentysta w starogardzie gdańskim, bardzo uprzejmy i sympatyczny , drugi Pan stomatolog,który również tam leczy również bardzo sympatyczny i rzetelny. Znają się na rzeczy i naprawdę warto wydać każdą zlotówkę właśnie tam. Pozdrawiam bardzo miła atmosfera u nich .

Z czystym sumieniem polecam pana Macieja Blocha. Jest kompetenty, szczery (co stanowi rzadkosc wsrod lekarzy), wnikliwie tlumaczy na czym polegac bedzie leczenie i w trakcie leczenia wyjasnia co sie dzieje, uprzedza o tym, ze moze zabolec :) na fotelu pacjent moze poczuc sie spokojnie i bezpiecznie. Mam zamiar przyprowadzic tam cala rodzine. Pierwszy raz stomatolog mnie tak milo zaskoczyl swoimi umiejetnosciami i podejsciem do klienta, az milo sie tam wraca. Polecam!

chodzę do Pana Doktora już jakiś czas jest najlepszy, delikatny zawsze miły i uśmiechnięty, siędząc na fotelu czlowiek czuję się bezpieczny, jako jedny przyjmuje do późna

Pan dr Maciej Bloch jest bardzo kompetentnym, troskliwym lekarzem,przede wszystkim nastawionym na pomaganie swoim pacjentom. Nawet skomplikowane i nieprzyjemne zabiegi wykonuje tak, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta. Rozumie pacjentów i ich potrzeby. Jest spokojny i cierpliwy. Na każdym etapie leczenia wiemy, co się dzieje z naszym uzębieniem. W pełni polecam jego usługi.

super stomatolog godny polecenia:) Jeżeli zawsze ma sie jakiś problem przyjmuje odrazu

super stomatolog godny polecenia:)
Jeżeli zawsze ma sie jakiś problem przyjmuje odrazu

jako jedyny przyjmuje w soboty.jako jedyny przyjmuje do 21.00 3razy w tygodniu.rozumnie pacjenta.ma duże podejscie i fajne do dzieci.minusem jest że to kosztuje.ale za perfekcje się płaci.i wiadomo że pomoże

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Starogard Gdański"?

Medpharma

Bohaterów Monte Cassino 10

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk
Centrum Stomatologiczne EURO DENT
Kołobrzeska 39F
80-288 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowo-Rodzinnej "PULS-MEDIC"
Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk