Stomatologia, Chirurgia, Implantologia, Protetyka

Stomatologia, Chirurgia, Implantologia, Protetyka
Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłem w 2005 roku. Staż podyplomowy odbyłem w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, gdzie miałem możliwość poznać najnowsze trendy, możliwości i wyzwania współczesnej stomatologii.

Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdałem w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju.

Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpocząłem specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Szczękowo –Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Chirurgia szczękowo-twarzowa okazała się moją pasją. Od prawie dekady nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom moich Pacjentów.

Pragnąc rozwijać się zawodowo od 2009 roku zajmuję się również implantologią i implantoprotetyką. Miałem unikatową szansę poznania i opanowania technik zabiegowych i operacyjnych implantacji natychmiastowej, której dogodne dla Pacjenta aspekty staram się wykorzystywać w praktyce jak najczęściej.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. W swojej pracy staram się przede wszystkim rozumieć Pacjenta, jego potrzeby, oczekiwania a także obawy.

Wykonywane badania:
- konsultacje chirurgiczne i implantologiczne
- badanie RTG Pantomograficzne

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Przemiły człowiek, szybko, delikatnie. Wesoła atmosfera pozwala zapomnieć o tym gdzie się jest.

Super specjalista, swoim podejściem potrafi "wyluzować" najbardziej strachliwego pacjenta. Zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię, polecam wszystkim!