dr Maciej Bochenek

Kardiochirurg

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Widać odrazu, że ta profesja to jego pasja. Do tego bardzo sympatyczny, z wielką kulturą osobistą, skromnością. Na szczęście jest młoda osoba i będzie długo, długo służył chorym sercom. Tylko tacy lekarze powinni leczyć!

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą.
Widać odrazu, że ta profesja to jego pasja.
Do tego bardzo sympatyczny, z wielką kulturą osobistą, skromnością.
Na szczęście jest młoda osoba i będzie długo, długo służył chorym sercom.
Tylko tacy lekarze powinni leczyć!

Serdeczne podziękowania dla Dr Bochenka za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną sprawowaną nad moją babcią. Dziękuje za każde ciepłe słowo, wyrozumiałość, cierpliwość dobre serce i nieustający uśmiech na twarzy. Dziękuje za dopilnowanie wszystkiego oraz zaangażowanie. Gdyby na świecie było więcej takich lekarzy i specjalistów jak Doktor to myślę, że nikt by nie narzekał na służbę zdrowia. W kilku prostych zdaniach potrafił Doktor wszystko wytłumaczyć mojej babci, znaleźć czas i cierpliwość aby jej wysłuchać. Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność moją oraz całej mojej rodziny. Życzyłabym sobie sama i wszystkim moim ...

Trudno w kilku słowach wyrazić wdzięczność moją oraz całej mojej rodziny.
Życzyłabym sobie sama i wszystkim moim bliskim trafić na tak dobrego człowieka i specjalistę jak Doktor Bochenek.

Bardzo dziękuję Panie doktorze Maćku za opiekę i okazane serce. Nie ma słów jakimi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność. Jest Pan lekarzem , który mimo młodego wieku jest osobą bardzo kompetentną z życzliwym i pełnym szacunku podejściem do pacjentów. Wielkie podziękowania składam również na ręce rezydenta Sławomira Różana i Piotra Mazura , którzy również przyczynili się do mojego powrotu do zdrowia . Są to godni zaufania , życzliwi i sympatyczni lekarze, którzy zapowiadają się na wspaniałych specjalistów. Z całego serca dziękuję całemu zespołowi Teresa Zając

Dr Bochenek opiekował się moją mamą kiedy wymagała operacji bajpasów. To cudowny lekarz. W bardzo przystępny sposób wyjaśnił mamie i mnie na czym polega operacja. Bardzo dziękuję.