A ja polecam Doktora "Boćka" wszystkim rodzicom, którzy spodziewają się bliźniaków. Ciąża bliźniacza jednojajowa, jednokosmówkowa, dwuowodniowa czyli ciąża bardzo wysokiego ryzyka. Po wykonaniu USG przez doktora, po którym stwierdził ciążę mnogą najpierw zastanawiałam się jak poradzimy sobie z bliźniakami, następnie Doktor bardzo rzeczowo wytłumaczył, zdefiniował z jakimi problemami możemy się borykać w czasie całej ciąży. Oczywiście momentalnie przestałam zastanawiać się nad kwestią logistyczną a najważniejsze były kolejne wizyty. Doktor wykonywał USG bardzo dokładnie, skrupulatnie (czasem Jego skupienie przez 50 min było nie do wytrzymania), dopiero po analizie wszystkich danych dokładnie tłumaczył, co i jak. Jak dla mnie jest osobą rzeczową, kompetentną, posiada ogromną wiedzę (również praktyczną) w zakresie zespołu przetoczenia u bliźniaków jednokosmówkowych, a najważniejsze ma INTUICJĘ. Niestety w przypadku takiej ciąży pewnych problemów nie da się w oczywisty sposób przewidzieć no ale Doktor to zrobił. Sprawdziło się wszystko, zaufaliśmy mu całkowicie. USG, badania, pobyt w szpitalu i w końcu rozwiązanie wszystko całościowo z pełnym zaufaniem. Specyficzne poczucie humoru, żart lekko „kąsany” , ale osoby inteligentne, z poczuciem humoru na pewno się nie obrażą. Panie Doktorze dziękujemy a Ania i Wiki pozdrawiają zdrowo śpiąc.

Szczęśliwym zrządzeniem losu spotkałam na swojej drodze doktora Boćkowskiego.Mimo bardzo smutnych okoliczności (obumarła ciąża) dzięki niemu poczułam się niezwykle komfortowo.Dał się poznać jako niezwykle kompetentny, trafny diagnosta, wrażliwy i "ludzki" człowiek.Obdarzony dużą empatią i wyrozumiałością, pełen poświęcenia i niezwykle odpowiedzialny.Już podczas pierwszej wizyty zajął się mną, jakbym była jego wieloletnią pacjentką.Poświęcił mi dużo czasu,uwagi, cierpliwości odpowiedział na każde pytanie i otoczył prawdziwą troską.Nie tylko w prywatnym gabinecie, ale również w szpitalu, gdzie miałam szczęście na niego trafić okazał się wyjątkowym lekarzem, co zdecydowanie wyróżnia go z elity trójmiejskich lekarzy.Z całego serca polecam!!!!
Joanna

Jest On BARDZO,BARDZO dobrym lekarzem, czasami nieco bardziej zmęczony ale zawsze sympatyczny i wesoły, jeśli tak samo się podchodzi do Niego. Szybko reaguje jeśli z ciążą jest coś nie tak, potrafi rozpoznać na wczesnym etapie najtrudniejsze przypadki. Bardzo dobry specjalista, wielu lekarzy często się z Nim konsultuje, czego nieraz byłam świadkiem. Jako jeden z nielicznych potrafi tak szczegółowo wykonać USG dopplerowskie i wykluczyć ryzyko poważniejszych wad rozwojowych dziecka. Jest niesamowicie delikatny i reaguje na wszystkie sugestie pacjentki. Jednak najważniejsze to, to że potrafi doprowadzić ciążę do szczęśliwego końca. Pod opieką dr.Boćkowskiego byłam prawie przez całą ciążę i po ciąży na konsultacjach i nadal jestem pod jego opieką ginekologiczną i absolutnie nie zamierzam tego zmieniać ;). Polecam każdej kobiecie ciężarnej przynajmniej raz w ciąży odwiedzić dr. Boćkowskiego i wykonać sobie Usg dopplerowskie, aby sprawdzić czy dzidziuś na pewno dobrze się rozwija a zapewniam,że są i tacy lekarze, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co mówią i żadnej wiedzy na temat zawodu, który wykonują - wiem to z autopsji.

W związku z poniższymi prośbami o kontakt załączam dane kontaktowe Dr.:
Prywatny gabinet dr.Boćkowskiego (Centrum Perinatologii i Kardiologii Płodowo-Dziecięcej) mieści się na ul.Wrocławskiej 63, Gdynia. tel.do rejestracji:727 66 29 26, www.klif-med.pl

Witam, Spotkałam pana doktora Boćkowskiego w Szpitalu Klinicznym (kilka lat temu), do którego trafiłam ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (zbyt mała waga płodu). Pan Maciej miał chyba zły dzień, bo nie był zbyt uprzejmy wobec mnie :( Na początku fuknął, że nie potrafi odczytać, co jest napisane skierowaniu. Notabene - nazwisko człowieka miał, mógł zadzwonić lub zapytać pacjentkę, czyż nie? Dalej. Wyjaśniłam mu cel przybycia... Każda następna wymiana zdań zaogniała konflikt. Doszło do tego, że przeprosiłam go, że mu przeszkadzam... :) i że może przyjdę jutro. Przeszedł do badania... Pokrzykiwał ...

Witam,
Spotkałam pana doktora Boćkowskiego w Szpitalu Klinicznym (kilka lat temu), do którego trafiłam ze skierowaniem od lekarza prowadzącego (zbyt mała waga płodu). Pan Maciej miał chyba zły dzień, bo nie był zbyt uprzejmy wobec mnie :( Na początku fuknął, że nie potrafi odczytać, co jest napisane skierowaniu. Notabene - nazwisko człowieka miał, mógł zadzwonić lub zapytać pacjentkę, czyż nie? Dalej. Wyjaśniłam mu cel przybycia... Każda następna wymiana zdań zaogniała konflikt. Doszło do tego, że przeprosiłam go, że mu przeszkadzam... :) i że może przyjdę jutro. Przeszedł do badania... Pokrzykiwał na mnie, że źle się ułożyłam do badania. Ech, jeszcze kilka zdań za dużo z jego strony. Suma sumarum wylądowałam na oddziale patologii ciąży z ciśnieniem 170/100. Cała drżałam ze wściekłości.
I chociaż już następnego dnia doktor był bardzo miły wobec mnie i żartował na różne tematy, to i tak nie starł się ten pierwszy obraz gbura... Dowiedziałam się od niego, że jego żona też ma takie piękne imię jak ja, ale cóż ... I taki przystojny, i taki ech ach i w ogóle. Panie Macieju, proszę zawsze pamiętać, że liczy się pierwsze wrażenie.

Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek. W 100 % specjalista, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie ( wiem to nie tylko po sobie lecz także od koleżanek, którym go poleciłam), bardzo pomocny i bezinteresowny, mimo napiętego grafiku zawsze można na niego liczyć. Podczas wizyty nie spieszy się i poświęca tyle czasu ile należy. Rzeczowo i jasno wszystko objaśnia. Bardzo szczegółowy, nie bagatelizuje nawet najmniejszych nieprawidłowości. Dzięki jego kompetencji i zaangażowaniu wykrył u mojego dziecka poważną chorobę, choć o jej istnieniu świadczyły drobne przesłanki, które większość lekarzy zapewne by zignorowała. Rzadko spotyka się lekarza, który oprócz tego że jest kompetentny i operuje ogromną wiedzą jest też dobrym i sympatycznym człowiekiem. Można mu zaufać. Lekarz z powołania!

Trafiłam na dr Boćkowskiego całkiem przypadkowo.Byłam już na sali porodowej od wielu godzin.W tym czasie zmieniały się dyżury lekarzy trzykrotnie.Poród się przeciągał i wtedy właśnie pojawił się doktor M. Boćkowski.Od tego momentu czułam ,że w końcu będzie dobrze,bo zajął się mną lekarz,który daje się od razu poznać jako bardzo kompetentny ,uprzejmy,szanujący kobietę rodzącą!Poród zakończył się cesarskim cięciem.A doktor swoim przesympatycznym poczuciem humoru zrobił wszystko,żebym jak najbardziej bezstresowo przeszła tę operację.W czasie zabiegu cały czas ze mną rozmawiał :)Na sali pooperacyjnej również o mnie nie zapomniał i przyszedł sprawdzić moje samopoczucie.Jestem mu ogromnie wdzięczna za to że jest takim lekarzem i człowiekiem.

doktora znam bo pracowalam w UCK.DR.MACIEK to wspanialy specialista bardzo dokladny i z ogromna wiedza.zyczyla bym aby nasza sluzba zdrowia miala jak najwiecej takich specjalistow lekarzy z powolania.DR.mimo ze nieraz jest zmeczony to zawsze jest uprzejmy pomocny.daje pacjetce poczucie bespieczenstwa o siebie iswoje dzieciatko.a przytym ma poczucie chumoru i jest przystojny.mam dwoch wspanialych wnukow.dziekuje doktorze za wszystko za twoja zyczliwosc i profesionalizm, polecam i bede polecac kazdemu takiego lekarza. zycze samych sukcesow zawodowych.

W moich oczach bardzo profesjonalny lekarz, dający pacjentce poczucie bezpieczeństwa. Jako człowiek - sarkastyczne poczucie humoru, które uwielbiam i ogromny dystans do siebie. Większość moich koleżanek - w ciąży, po ciąży i przed ciążą są jego pacjentkami. Chyba przestanę go tak polecać, bo terminy wizyt są baaaaardzo wydłużone!:) K.K.

K.K.

Jestem 7 tygodni po porodzie, cala ciaze prowadzil dr Bockowski. Na wszystkie pytania udzielal wyczerpujacych odpowiedzi, zawsze poswiecal mi i mezowi maksymalna ilosc czasu. Czulam się bezpiecznie, wiedzac że ten wlasnie lekarz bedzie odbieral porod. Niestety w trakcie porodu dzidzia ulozyla się nieprawidlowo, ale spokuj doktora, moje pelne zaufanie jego decyzjom zaowocowaly zdrowa coreczka, ktora nie moge się nacieszyc.

Miałam przyjemność poznać doktora na Klinicznej, gdy leżałam na patologii ciąży i 'wysłano' mnie na usg. Śmiem stwierdzić, iż owy lekarz jest fantastyczny w tym co robi, jednakowoż jego podejście do pacjentki i wątpliwe poczucie humoru niestety odstręcza co oczywiście nie ujmuje jego kompetencjom.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

lek. med.
Piotr Zabul