dr n. med. Maciej Boroń

2,4
2,2
2,6
1,8

Nie polecam , lekarz nie kompetentnie podszedł do zabiegu w wyniku którego leczenie rany przedłużyło się do paru miesięcy. Szwy rozeszły się dwukrotnie przez co konieczna była wizyta w szpitalu. Kontakt z lekarzem ograniczony , zero jakichkolwiek informacji o leczeniu .

Dla mnie lekarz jeszcze onkolog to osoba winna byc godna zaufania ....jezeli chodzi o Pana Doktora nie specjalnie sie tym przejmuje jest bardzo malo wrazliwy delikatny ...........nie polecilabym go nikomu .Mialam doczynienia z nim trzy razy i to juz koniec

około 4 lata temu wykryto u mnie dwa gruczolaki mleczaki.byłam bardzo młoda ,skończyłam liceum zawodowe ,zaczęlam pierwszą prace i poszłam na badana profilaktyczne i tu nagle obuchem w łeb - gruczolaki aż dwa.i tu chwała dla przypadkowej lekarki -profilatyka ,która zbadała moje piersi i skierowała mnie onkologa.Ja wiedziałam ,ze z tą jedną piersią jest coś nie tak ale balam się i nic nie zrobiłam.Lekarka doradziła moi aby poszła do szpitala na wrocławską i tylko do doktora Boronia -bo on tam jest najlepszy jeśli chodzi o choroby sutka. i tak się stało - dziś jestem po operacji ,urodziłam dziecko ,jestem szczęśliwa dzięki i lekarzowi -onkologowi pan dr .Boroń i przypadkowej lekarce ,która zbadał moje piersi a nie szpusiła mnie po przypadkowej brzytwie.Pan doktor Boroń oraz cały personel medyczny tj. lekarze ,pielegniarki bardzo mili, wpierali mnie chorobie, wszelkie zawiłości medyczne tłumaczyli mi ,wspierali mnie. Za to dziś dziękuje z całego serca.

miał 2 szanse na uratowanie mojej mamy ale jeżeli się nie umie czegoś robić to sie nie robi Panie Boroń.odsyła się do innej placówki a nie robi sie misz marszu w brzuchu.ta kobieta nie była warta śmierci miała plany rodzinę która ją kochała a Pan zabrał nam nadzieje tak się nie robi.kto po operacji jelita wypuszcza pacjętkę w czwartej dobie????tylko osoba nieodpowiedzialna albo osoba króra chciała zrobić personelowi labę w święta aby się nieprzepracowali.kto pozostawia w brzuchu nici?dlaczego wystąpiła gorączka 38?dlaczego rana tak dlugo się sączyła?pytań mam wiele więc uważajcie drodzy pacjęci!!!

Sposób pobierania materiału do badania histopatologicznego z piersi kobiet, to kpina ze sztuki lekarskiej.