dr Maciej Bryl

Onkolog

Dzień dobry, Czy mogę prosić o namiar na gabinet prywatny Pana Doktora? Czy umawia również na wizyty prywatne? Gdzie przyjmuje?

Bardzo jesteśmy wdzięczni za całkowicie bezinteresowne poświęcenie swojego czasu i uwagi na zapoznanie się z historią choroby żony, rzeczowe omówienie wyników przeprowadzonych badań i udzielenie wskazań co do dalszego przebiegu leczenia. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji, a jednocześnie jasnego, prostego tłumaczenia oraz przede wszystkim wielkiej życzliwości. Irena i Grzegorz Śmiłowscy

Irena i Grzegorz Śmiłowscy

Serdeczne podziękowania dla Pana dr Bryla. Bardzo bardzo dobry lekarz, specjalista w swojej dziedzinie. Doktor towarzyszył Mamie przez kilka lat walki z rakiem . Dziękujemy serdecznie. Walczył Pan z nami do końca. Rodzina Urszuli

Nie mogę się zgodzić z opiniami ludzi, którzy źle oceniają dr Bryla. Moim zdaniem to wspaniały człowiek. Mój tata trafił pod opiekę dr Bryla w 2014 roku kiedy to lekarze w ZG rozłożyli ręce z niemocy i zasugerowali nam leczenie i szukania "szczęścia" gdzie indziej. Dr Bryl przeanalizował wówczas taty wynki, zlecił dodatkowe badania i podjął się leczenia z pełnym zaangażowaniem. Nie wkładałam doktorowi żadnych "grubych zwitek pieniędzy do kieszeni" i dlatego mam ogromny szacunek i wdzięczność do doktora, że tak bezinteresownie, z zaangażowaniem i sercem leczy mojego tatę. Gdyby ...

Mój tata trafił pod opiekę dr Bryla w 2014 roku kiedy to lekarze w ZG rozłożyli ręce z niemocy i zasugerowali nam leczenie i szukania "szczęścia" gdzie indziej. Dr Bryl przeanalizował wówczas taty wynki, zlecił dodatkowe badania i podjął się leczenia z pełnym zaangażowaniem. Nie wkładałam doktorowi żadnych "grubych zwitek pieniędzy do kieszeni" i dlatego mam ogromny szacunek i wdzięczność do doktora, że tak bezinteresownie, z zaangażowaniem i sercem leczy mojego tatę. Gdyby doktorowi zależalo na pieniądzach pewnie tak jak wiekszość innych lekarzy pracowałby do 15 a poźniej przyjmował prywatnie ale nie przyjmuje prywatnie i niejednokrotnie podczas pobytu mojego taty w szpitalu widziałam jak zostaje do wieczora aby zajać się wszystkimi pacjentami i wszystkiego dopilnować.
Co do kolejek w poczekalni to fakt - są, ale jak ma ich nie być skoro jest niestety tak wielu pacjentów :-( tak wielu ludzi choruje i każdy chce być leczony.... wolę tą kolejkę niż czekanie miesìącami na przyjęcie do szpitala w obliczu choroby, w której każdy dzień jest na wagę złota. Doktor mógłby pewnie przyjać mniej pacjentów i byłyby mniejsze kolejki o miałby mniej pracy, tylko proszę powiedzieć który z pacjentów chciałby wtedy czekać dłużej na swój termin? A poza tym szpital to nie sklep z bułkami gdzie się wchodzi, kupuje i wychodzi, szpital to pacjenci - każdy z indywidualną chorobą, każdego wyniki trzeba przeanalizować, każdemu wypisać odpowiednie leczenie, każdego zbadać.... przecież to wymaga czasu!
Każdy ma prawo wyboru szpitala, lekarza itp. Do Poznania przyjeżdzają pacjenci nawet z najbardziej odległych stron Polski. Dlaczego? To już pozostawiam do własnej odpowiedzi.
Ja jestem wdzięczna Bogu, że tata trafił pod opiekę dr Bryla, który walczy o zdrowie taty już piąty rok.
Adrianna

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do Doktora? Czy Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Czy ma ktoś namiary na gabinet prywatny do doktora Bryl?prowadzi doktor gabinet prywatny ? Będę wdzięczna

Witam wszystkich mój tata trafił pod opiekę doktora Macieja Bryla w marcu 2016 roku pan doktor strasznie nie miły i obskurny zero informacji o leczeniu pacjenta w dodatku na drugiej serii chemioterapi tata dostał nie tą chemię co miał pielęgniarki pomyliły chemię nie było nawet słowa przepraszam z ich strony.Na wypisach ze szpitala pisano że jest znaczna poprawa której wcale nie było tak stwierdzili inni lekarza którzy badali tatę zaraz po opuszczeniu oddziału pana Bryla sam pewien pan onkolog zasugerował że można pana Bryla i jego załogę podać do sądu w sprawie pomyłki w chemi której wcale nie wpisano w wypisie.Na izbie przyjęć na oddział totalny syf ludzie którzy walczą ze śmiertelną chorobą są totalnie olewani.Tato miał być na oddziale na godzinę 8 rano i był po badaniach krwi wyniki były dobre a przyjęcie na oddział o godzinie 17 ja się pytam kto pozwala na takie chamstwo ze strony lekarzy i zespołu pana Bryla. Ludzie jak najdalej od tego lekarza od siedmiu boleści .To samo dotyczy się zastępczyni pana doktora Bryla oraz małego lekarza kurdupla pana Torousa który jest lekarzem wewnętrznym a nie onkologiem mają tam wszyscy lekarze tak chamskie podejście do ludzi że się zygać chce jak to wszystko człowiek widzi.A ci którzy doktorka wychwalają pewnie wkładają mu grube zwitki pieniędzy do kieszeni bo do zwykłych szarych ludzi mają tam zero poszanowania.

Minęło 15 lat odkąd dr Maciej Bryl zaopiekował się mną. Stan był b. poważy. Przerzut do płuc. To brzmiało jak wyrok! W błyskawicznym tempie Pan doktor pokierował procesem leczenia i przyjęcia na oddziały. Nigdy nie zapomnę, kiedy leżałem na chemioterapii a mój organizm nie tolerował przyjmowanej chemii. Pan dr Bryl przychodził do mnie w dzień i w nocy, wyczerpał wszystkie możliwości, bym mógł dokończyć przyjmowanie chemii. Wiem jaki procent w Polsce przeżywało wtedy , 5%. Do tych szczęśliwców należę ja. Do dziś jestem pod jego opieką i kontrolą. Zawdzięczam mu swoje życie. Zawsze miły i sympatyczny.