dr Maciej Bryl

3,2
3,3
3,6
3,3

Czytając opinie o dr Brylu zachodzę w głowę czy aby na pewno ludzie wypisują tu opinie o tym samym lekarzu. Chciałabym zawsze na swojej drodze spotykać takich lekarzy. To prawdziwy tytan pracy! Obserwowałam go przez ponad rok, w czasie kiedy moja Mama zmagała się z nowotworem drobnokomórkowym płuca. Doktor nie jest ckliwą dziewuszką, a odnoszę wrażenie, że większość wypowiadających się oczekuje potrzymania za rączkę i wspólnego wylewania łez. Ja od lekarza oczekuję kompetencji i krótkiej, zwięzłej informacji o rokowanich i leczeniu. Z początku Mamę prowadziła coraz to inna lekarka. Dochodziło wówczas do żenujących sytuacji. Lekarka nie wiedziała, że ma taką pacjentkę na swojej sali i zadała mi pytanie kto jest lekarzem prowadzącym. Szczytem niekompetencji popisała się druga. Weszła na salę i oznajmiła: „Pani ma tętniaka w mózgu. Zaraz, zaraz….czy to pani czy inna pacjentka? Proszę poczekać, pójdę sprawdzić w dokumentacji.” Kiedy zaczął zajmować się Mamą doktor Bryl odetchnęłam z ulgą. Pamięć ma doskonałą. Reaguje szybko, sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. A że bez ckliwości? I dobrze! Nie tego od niego oczekiwałam. Uprzedzam wszelkie podejrzenia – nie byłam „prywatną” pacjentką. Po roku zmagań, tuż przed Wigilią 2013 moja Mama zmarła, lecz dr Bryl zrobił wszystko co w jego mocy… a nawet trochę więcej. Szczerze go podziwiam i jestem wdzięczna za wszystko co zrobił.

Witam wszystkich mój tata trafił pod opiekę doktora Macieja Bryla w marcu 2016 roku pan doktor strasznie nie miły i obskurny zero informacji o leczeniu pacjenta w dodatku na drugiej serii chemioterapi tata dostał nie tą chemię co miał pielęgniarki pomyliły chemię nie było nawet słowa przepraszam z ich strony.Na wypisach ze szpitala pisano że jest znaczna poprawa której wcale nie było tak stwierdzili inni lekarza którzy badali tatę zaraz po opuszczeniu oddziału pana Bryla sam pewien pan onkolog zasugerował że można pana Bryla i jego załogę podać do sądu w sprawie pomyłki w chemi której wcale nie wpisano w wypisie.Na izbie przyjęć na oddział totalny syf ludzie którzy walczą ze śmiertelną chorobą są totalnie olewani.Tato miał być na oddziale na godzinę 8 rano i był po badaniach krwi wyniki były dobre a przyjęcie na oddział o godzinie 17 ja się pytam kto pozwala na takie chamstwo ze strony lekarzy i zespołu pana Bryla. Ludzie jak najdalej od tego lekarza od siedmiu boleści .To samo dotyczy się zastępczyni pana doktora Bryla oraz małego lekarza kurdupla pana Torousa który jest lekarzem wewnętrznym a nie onkologiem mają tam wszyscy lekarze tak chamskie podejście do ludzi że się zygać chce jak to wszystko człowiek widzi.A ci którzy doktorka wychwalają pewnie wkładają mu grube zwitki pieniędzy do kieszeni bo do zwykłych szarych ludzi mają tam zero poszanowania.

Pan doktor. W sumie dla mnie żaden pan i żaden doktor, tak jak tu ludzie piszą, pan życia i śmierci.!!! Człowiek w pełni bezlitosny. Leczył mojego wujka, który zmarł prawie dwa miesiące temu. Moją ciocię, a żonę wujka nazywał OBSTAWĄ, i jeszcze jakoś podobnie z bardzo głupim, wrednym i szyderczym określeniem, które teraz wypadło mi z głowy. Odpowiadał na pytania od niechcenia i z tzw. "Głupimi mądrościami". W ogóle nie polecam tego lekarza, miał gdzieś uczucia innych. Przed usunięciem guza w mózgu powinny być zrobione lampy, tak jak mówiła moja ciocia z wujem, by zobaczyć czy nie ma na płucach i w jamie brzusznej, a nie tak jak lekarz stwierdził, że badanie RTG. Dlatego było już za późno, by leczyć to co powstało w jamie brzusznej, m.in. aorta, trzustka, płuca w klatce piersiowej itp. .! Najpierw powinien być wyleczony cały organizm, a dopiero na końcu głowa, gdy już wszystko w miarę uporządkowane, ale przecież "serdeczny"pan doktor, nie może przyznać ani razu racji pacjentom. Muszę jeszcze napisać o tym, że zamiast normalnego pożegnania jak zwykle było powiedziane słowo "ŻEGNAM", a nie jak zwykle "DO WIDZENIA", czy też "DO ZOBACZENIA".! :'( mógł powiedzieć normalnie, a nie tak jakby zastraszyć, czy przestraszyć.!
PRZEPRASZAM ZA ROZPISANIE SIĘ. Mam nadzieję, że pomogłam i dobrze mówię czy też (od)radzę "specjalisty". ;)
pozdrawiam, trzymam kciuki, myślę i się modlę o walczących z chorobą.!
moc uścisków. :*

Minęło 15 lat odkąd dr Maciej Bryl zaopiekował się mną. Stan był b. poważy. Przerzut do płuc. To brzmiało jak wyrok! W błyskawicznym tempie Pan doktor pokierował procesem leczenia i przyjęcia na oddziały. Nigdy nie zapomnę, kiedy leżałem na chemioterapii a mój organizm nie tolerował przyjmowanej chemii. Pan dr Bryl przychodził do mnie w dzień i w nocy, wyczerpał wszystkie możliwości, bym mógł dokończyć przyjmowanie chemii. Wiem jaki procent w Polsce przeżywało wtedy , 5%. Do tych szczęśliwców należę ja. Do dziś jestem pod jego opieką i kontrolą. Zawdzięczam mu swoje życie. Zawsze miły i sympatyczny.

Jestem wdzięczny że spotkałem na swojej drodze pana Macieja pomógł nam nie jeden raz w trudnej sytuacji ten lekarz poświęca się dla pacjentów. Nie wiem kiedy odpoczywa kiedy spędza czas z rodziną ale wiem napewno ,zawsze ma czas dla pacjenta i jego rodziny mimo natłoku pracy i obowiązków. Nie wiem kto pisze te bzdurne negatywne wypowiedzi . W ostatnim czasie z moją kochaną źoną przewinełem się przez trzy szpitale i kilkunastu lekarzy i takiego lekarza z powołania jak dr Maciej Bryl nie spotkałem. M i M Golonka

Wspaniały człowiek, opiekował się moim Tatą. Za każdym razem jak przyjeżdżaliśmy Tata był przyjmowany ciepło i miło . Szkoda, że wszyscy lekarze nie są tak wspaniali jak Pan Maciej ... do samego końca Dr. pomaga Tacie , i napawał go optymizmem i nadzieją. Do końca życia nie zapomnę widoku jak Dr pomógł Tacie iść gdy już nie miał siły ( zawiesił go na własne ramię, poklepał i powiedział, że będzie wszystko dobrze...) Podawał mu wtedy morfinę. Dziękuję doktorze za okazane serce i zaangażowanie. Jakub Paradiuk

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do Doktora? Czy Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Czy ma ktoś namiary na gabinet prywatny do doktora Bryl?prowadzi doktor gabinet prywatny ? Będę wdzięczna

Bardzo polecam, podejście do pacjenta ....po prostu lekarz z powołania oby tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze w chorobie

Wciąż poszukujesz "Onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Andrzej Gracz

Chirurg onkolog
Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań