dr Caban przynajmniej nie rozwierca zdrowych zębów, a nieraz mialam juz wrazenie ze dentysta naruszyl mi zeba, ktory moim zdaniem niekoniecznie lepiej sprawowal sie po plombowaniu niz przed. Moze i tam byl jakis ubytek, ale tak sobie mysle,ze lepiej pewnych ubytkow nie ruszac(jesli sa tak male,ze nie oplaca sie zakladac plomby->zwlaszcza,ze po zalozeniu tak malej plomby zeby zwykle odczuwaja zmiany pogody bardziej niz przed;/;/;/). Mam wrazenie, ze jego podejscie jest dosc profesjonalne, nie wiem jaki bedzie efekt obecnego leczenia bo uplynal juz chyba z rok albo i troche wiecej...a wiem,ze w leczeniu zebow licza sie efekty dlugofalowe. Poki co jest w miare ok. Mam nadzieje,ze plomba wytrzyma przynajmniej te standardowe 5/6 lat. Ogolnie mam bardzo negatywne podejscie do dentystow , bo nieraz mam wrazenie,ze wiecej mi popsuli niz pomogli. W przypadku dr Cabana takie wrazenia nie odczułam. Chyba jest kompetentny albo przynajmniej sprawia takie wrazenie. Trafilam na ta stronke, bo chce kogos polecic kolezance. Mimo swoich 24 lat stracila zeba ( na szczescie gdzies z tylu) i obwinia za to wlasnie swoja dentystke bo co pol roku miala wizyty kontrolne. No i patrzac na ponizsze wypowiedzi, to chyba podam namiary do Cabana

Najlepszy lekarz na świecie!!! Gorąco polecam!!! Po wielu latach bez wizyty u stomatologa z ruina w buzi,dokonał cudu. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza.

Pan Doktor spośród wszystkich lekarzy zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę!!! Jest istną kopalnią wiedzy w tematach zdrowia, zabiegów stomatologicznych i.... estetyki ;)Fantastyczny specjalista z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie zarówno w analizę, rozwiązywanie problemów, jak i w przeprowadzane zabiegi. A ciepły i otwarty sposób bycia powoduje, że wizyta u stomatologa potrafi być relaksem, a nie męczarnią, czy przykrym obowiązkiem. Wszystkim, którym zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu zdecydowanie POLECAM!! najlepsze ręce, przetestowane na mnie i wielu moich znajomych ;) P.S. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze ;)

P.S. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze ;)

SZCZERZE POLECAM!!! Profesjonalizm pod każdym względem!!! Dawno nie spotkałam się z tak uprzejmym Lekarzem! :)

Jakiś czas temu odwiedziłam gabinet dr Cabana, za każdym razem po wizycie wychodziłam mega zadowolona- dbam o uzębienie:)ale P. Maciej sprawił, że uśmiecham się pełną gębą:) Szczerze polecam gabinet! W szczególności pacjentom, którzy mają uprzedzenia do stomatologów. Pozdrowienia dla całego zespołu!!!

Pozdrowienia dla całego zespołu!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Posiada bardzo dużą wiedzę, zabiegi wykonuje sprawnie i profesjonalnie w moim przekonaniu jest najlepszym stomatologiem w Polsce , klasa światowa . Polecam go wszystkim internautom .

100% profesjonalista w swojej profesji...Pomijając niezaprzeczalną kompetencję,pokonałam (dzięki podejściu Pana dr Macieja)lęk przed dentystami:). Także polecam wszystkim tym, którzy mają ww blokadę i chcą mieć perfekcyjnie poleczone i piękne zębiska )=

Jestem zaskoczona poniższą opinią, napisałam komentarz do opinii, uważam że jest to czysta złośliwość... Proszę mi wierzyć... zarówno ja jak i mnóstwo moich znajomych leczy się u Doktora Cabana, każdy jest bardzo zadowolony... Doktor jest bardzo miły, konkretny i rzeczowy a przede wszystkim ceny są bardzo przystępne... POLECAM...

Pierwszy dentysta u którego nie wyję z bólu.Wreszcie nie boję się leczenia zębów.Jest rewelacyjny,naprawdę POLECAM!!!

Bardzo kompetenty i uprzejmy lekarz. Posiada dużą wiedzę, zabiegi wykonuje sprawnie i rzetelnie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024