• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Witam wszystkich, To juz moj 5 tydzien po operacji nosa. Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie. Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika. Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam. Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc. Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym! To ...

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Mój mąż był na konsultacji u Pana doktora w sprawie operacji przegrody nosowej. Wrócił zachwycony,jeszcze żaden lekarz nie był w jego ocenie taki rzetelny, przede wszystkim wysłuchał problemu od początku do końca. Potem wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał jak to będzie wyglądało. W tej chwili robi badania i czeka na termin zabiegu.Polecamy

Witam U dr Charazińskiego byłam dopiero na konsultacji dotyczącej powiększenia biustu. Termin operacji mam na grudzień. Chciałabym jednak podzielić się informacją na temat dr Charazińskiego. Zrobił zarówno na mnie jak i na moim mężu bardzo pozytywne wrażenie, konkretny, nie mówił tylko o pozytywnych stronach zabiegu, ale również o komplikacjach pooperacyjnych. Jestem pewna, że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Nie mam żadnych wątpliwości co do wyboru chirurga, jestem jego w 100 % pewna po tym jak rzetelnej konsultacji mi udzielił.polecam!

Witam

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Budzi zaufanie, kompetentny naprawde dobry fachowiec. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze i szczegółowe wyjaśnienia. Polecam.

Witam! Miałam zabieg korekcji małżowin usznych u dr. Charazińskiego i różnica jest powalająca!!! :) Polecam wszystkim "uszatym", bo zabieg trwa tylko godzinę ... a zmienia całe życie na lepsze! Cały zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Pan doktor ma wspaniełe podejście do pacjenta i do Jego "problemu". Bez " owijania w bawełnę" informuje o wszystkich możliwych komplikacjech, co mnie bardzo urzekło i przekonało do zamierzonego celu :)! Nieoceniony lekarz i wspaniały człowiek! Cały personel, to profesjaoaliści ale również ciepłe i wspaniałe osoby! wprowadzają super atmosferę w klinice.Czułam się odstresowana w 100%!!! :)Wielkie dzięki tej wspaniałej ekipie! A doktora Charazińskiego polecam z czystym sumieniem! Dziękuję!

04/2013 Tydzień temu przeszłam zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz ( to już drugi raz na przełomie dwóch lat ). Tym razem efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ( za pierwszym razem też było ok. :-)) Dr Charaziński, którego miałam okazje poznać już 4 lata temu :-) jest znakomitym specjalistą, który rzeczowo omawia zabieg, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Zawsze powtarzał mi, że zrobi najlepiej jak umie i zawsze słowa dotrzymywał. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. Pozdrawiam serdecznie.

Doskonały chirurg plastyczny!!! Szczery do bólu, nie obiecuje tylko swietnie operuje. Nie owija w bawelne tylko nazywa rzeczy po imieniu. Wytłumaczył mi dokładnie w jaki sposób mnie zoperuje i dlaczego właśnie tak. Zaufalam mu choc na poczatku sie balam, ale to było najlepsze co mogłam zrobić ! Moje piersi z beznadziejnych, mizernych rodzynek staly sie znowu jedrne i podniesione do gory, a do tego sporo wieksze. Troche to wszystko kosztowalo, ale za jakosc trzeba zaplacic. Pozdrawiam pana doktora i gorąco polecam.

Długo zmagałam się z decyzją w której z klinik wykonac operację powiększenia piersi... Przyznam, że zaskoczenie - bardzo miłe zaskoczenie spotkało mnie własnie w "Uni-Klinik". Już podczas pierwszego telefonu i rozmową z panią Lenką wiedziałam, że to doskonały wybór :) Dr. Charazinski wykonał operację z której jestem bardzo zadowolona, piersi są idealne !!! Personel jest bardzo sympatyczny i troskliwy :) Polecam z calego serca klinikę i Dr. Charazinskiego. Dziękuję Doktorze...

Miesiąc temu przeszłam operację powiększenia biustu i efekty są rewelacyjne! Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Charazińskiego jak i cały personel Uni Klinik, począwszy od pana Andrzeja, który buduje cudowną atmosferę, przez przesympatycznego pana anestezjologa skończywszy na cudownwj pani Jadzi, która była przy moim łóżku za każdym razem kiedy otworzyłam oczy. Uni Klinik to miejsce tworzone przez profesjonalistów, dlatego jeszcze raz serdecznie polecam klinikę.